dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražský život

Hurá na prázdniny. Již ve čtvrtek na Gutovce

Tradiční rozloučení se školním rokem se pro všechny žáky z Prahy 10 uskuteční již tento čtvrtek v Areálu volného času Gutovka od 13 hodin. „Až do pozdního odpoledne čeká na malé i velké školáky program, který jim jako každý rok pomůže naladit se na prázdninový režim," uvedla místostarostka Prahy 10 Radmila Kleslová (ANO).

Návštěvníci se mohou těšit na show předních českých BMX jezdců v místním skateparku – mj. Michala Farka, Františka Pytlíka či Pavla Odehnala. Vyzkoušet si všichni budou moci stále více populární longboardy a užitečný bude určitě i prázdninový kurz první pomoci zaměřený pro malé i velké školáky.

Menší děti ocení velkou šmoulí show a soutěže a v 16 hodin pak koncert dětské kapely 5 Angels. Samozřejmostí jsou skákací hrady, cukrová vata, balónky a občerstvení pro celou rodinu.

Areál Gutovka je oblíbeným sportovně-oddechovým centrem Prahy 10 pro celou rodinu. Nechybí zde velký skatepark, horolecká stěna, minigolf, beachvolejbalové kurty či minigolf. Informace o tomto unikátním areálu vybudovaného městskou částí Praha 10 zájemci naleznou na www.gutovka.cz


Další články
Nahoru