dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C

Hurá do školy s PALLADIEM

Poslední srpnovou sobotu odpoledne, 31. 8. 2013 od 14:00 do 18:00, připravilo nákupní centrum PALLADIUM jako každý rok akci pro děti k začátku nového školního roku. Malí návštěvníci se pobaví při zábavní show s moderátorkou Míšou Jadrnou a nebude chybět ani oblíbené malování na obličej a to na patře – 2 u supermarketu Albert. Rodičům pak nabídne řada obchodů PALLADIA slevy a speciální nabídky na dětské oblečení a školní sortiment.

Po celou sobotu budou moci rodiče využít slev a speciálních nabídek na dětské oblečení a školní sortiment. S 20% slevou nakoupí dětské oblečení či boty například v Marks & Spencer, CCC Boty a A3 SPORT, v KappAhlu dostanou slevu 150 Kč na nákup dětských džín a v Reserved získají také slevu 150 Kč při nákupu dětského oblečení nad 500 Kč. Knihkupectví PALLADIUM přidá k nákupu dětského sortimentu dárkovou knižní poukázku v hodnotě 50 Kč a Sparkys nabídne k nákupu školního batohu penál či kreslicí sadu zdarma.

Obchod s oblečením C&A připravil kromě 50% slevy na druhý pár dětských džín také program pro děti, který bude umístěn před obchodem na patře –1. Děti se mohou vyfotografovat před speciální fotostěnou v designu dětského filmu Univerzita pro příšerky a vyzkoušet štěstí při hodu míčem do basketbalového koše.

A pro ty děti, které zavítají v sobotu mezi 16:00–18:00 do dětského koutku Kulíškov na patře Gurmán (+2), bude také k dispozici malířka na obličej a domů si odnesou na památku své oblíbené zvířátko vymodelované z balónku.


Cyklisté v centru Prahy blokovali ulici, odmítají zákaz kol na pěších zónách

Dnes v 00:16

Cyklisté včera v podvečer na protest proti plánovanému zákazu jízdy na kole v centru Prahy na několik minut zablokovali Křižovnickou ulici v první městské části. Blokádě předcházela společná jízda ulicemi, uvedla ČTK.

Požár chaty v Jinonicích

Včera ve 20:42

V Jinonicích zasahovali od 17 hodin profesionální hasiči ze smíchovské stanice spolu s dobrovolnou jednotkou ze Stodůlek. Hořela chata o rozměrech 5×5 metrů, požár hasiči lokalizovali v dýchací technice.

Radní pro bezpečnost ocenil nejlepší projekty prevence kriminality

Včera v 19:46

Pražské městské části mají kvalitní projekty na prevenci kriminality. Ukázala to Soutěž k ocenění aktivit v oblasti prevence kriminality na území hl. m. Prahy, která byla vyhlášena u příležitosti 20. výročí nastavení systému prevence kriminality v hl. m. Praze. 

Praha 3: Křest alba Beaty Hlavenkové

Včera v 19:16

Ve středu 13. prosince si diváci užijí Vánoce, koledy, sólovou a čtyřruční klavírní hru, podmanivou hudbu plnou hudebních hádanek při křtu alba Beaty Hlavenkové.

Vánoce s Klokanem na stadionu

Včera v 11:10

Vánoce s Klokanem na hlavním stadionu v Ďolíčku v sobotu 16. prosince od 14 do 18 hodin. Na náměstíčku a ochozu stadionu budou připraveny fotbálky, PS4, zdobení perníčků, Kafe s Klokanem, florbalové hřiště. Prvních sto příchozích dětí dostane dáreček.

Praha 2: Kryt na Folimance v sobotu naposledy

Včera v 10:58

Městská část Praha 2 po celý rok 2017 umožnila navštívit kryt civilní ochrany Folimanka. Poslední – dvanáctá – letošní prohlídka je plánována na sobotu 16. prosince od 9 do 15 hodin i s malým předvánočním občerstvením.

Předvánoční Pravý bleší trh v Továrně

Včera v 09:20

Letos poslední hledání staronových pokladů na Pravém Bleším Trhu v Továrně v sobotu 16. prosince od 10 do 16 hodin.

Praha 2: Do Gröbeho vily letos naposledy

Včera v 08:41

Naposledy v tomto roce se můžete podívat do Gröbeho vily v sobotu 16. prosince od 17 hodin. Komentovanou prohlídku povede Jiřina Nováková.

Starobohnické vánoční těšení: Jarmark, koledy, program pro děti, svařené víno

Včera v 07:44

V neděli 17. prosince se od 12 do 18 hodin koná na náměstí před kostelem sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích již 9. ročník Starobohnického vánočního těšení. Na návštěvníky čekají hudební a divadelní vystoupení, jarmark a ukázky tradičních vánočních zvyků

Praha 10 zve na Vánoce na Kubáni

Včera v 07:23

V sobotu 16. prosince na návštěvníky čekají Staročeské vánoce.

Adventní koncert v kapli sv. Václava v Suchdole

Včera v 07:12

Společný Adventní koncert dětského pěveckého sboru ZŠ M. Alše Mikeš pod vedením Evy Benešové a suchdolského velmi smíšeného sousedského příležitostného sboru Suchdol zpívá pod vedením Martina Boumy se koná v pátek 15. prosince od 17:30 hodin v kapli sv. Václava na Kozích...

Vánoční Břevnovský jarmark

Včera v 07:07

Na vánočním Břevnovském jarmarku máte možnost nakoupit dárky v sobotu 16. prosince od 11 do 19 hodin.

Další krátké zprávy
Nahoru