dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražská kultura

Hurá do školy. S kapelou Medvěd 009

Oslavte konec prázdnin v centrálním kempu na Pražačce. Zábavný den plný hudby, soutěží a dětských her začíná se ve čtvrtek 28. srpna v 15 hodin.

Děti se mohou těšit na pestré soutěže jako skákání v pytli, běh s pingpongovými míčky na lžíci, ochutnávání a poznávání chutí různých pokrmů, závod v člunkovém běhu, maňáskové divadélko hereckého seskupení Divadla Schubert nebo na dětskou diskotéku, která odstartuje úderem 17 hodiny.

Odpolednem bude provázet Tereza Tobiášová.

V 19 hodin vystoupí úvalská rocková kapela Medvěd 009 včele se svým leaderem Vaškem Bláhou.

Soutěže budou probíhat ve sportovním a relaxačním areálu Pražačka a pro nejmenší bude v areálu centrálního kempu připraven skákací hrad, stánkový prodej balónků a mnoho dalšího.

Vstup zdarma.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru