dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Hulváti: zkopali invalidu s protézou

Policisté z místního oddělení Jarov zadrželi dva podezřelé, kteří napadli invalidního důchodce. K incidentu došlo v pátek 17. ledna dopoledne na Malešické ulici. Dva muži v blízkosti zastávky městské hromadné dopravy fyzicky napadli invalidního důchodce o francouzské holi, na kterého po předchozí rozepři zaútočili, a to údery do obličeje.

Poté co upadl na zem, do něj začali dokonce i kopat, a to i přesto, že napadený měl místo nohy protézu. Policisté, kteří přijeli na místo během několika málo minut, poskytli napadenému pomoc a zavolali rychlou záchrannou službu, která jej převezla k ošetření do nemocnice.

„Zároveň policisté zadrželi dva agresory ve věku 23 a 51 let, kteří skončili na policejním oddělení pro podezření z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru