dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Hudební mejdan u Vltavy: Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach
Prague Beach je nedaleko Železničního mostu. Foto: www.praguebeach.cz

Hudební mejdan u Vltavy: Roman Holý, Matěj Ruppert a DJ Pompeiy na Prague Beach

V pátek 4. září ožije smíchovská Prague Beach hudebním mejdanem za účasti G-Point Hunters – unikátního projektu, za kterým stojí dvojice Roman Holý a Matěj Ruppert. O warm up i závěrečnou afterparty se postará charismatický DJ Pompeiy. Vstupné se po registraci neplatí. V moment publikace tohoto článku je k dispozici 500 vstupenek.

Party na smíchovském Hořejším nábřeží zahájí v 19 hodin DJ Pompeiy, reprezentant České republiky a Slovenska v nejprestižnější DJské soutěži Burn Residency 2014. Ve 21 hodin vystoupí jedna z nejvíce oceňovaných kombinací současné české populární scény G-Point Hunters spojující klávesy předního funkového producenta Romana Holého a zpěv charismatického Matěje Rupperta.

Tvorba dvojice se vyznačuje originální kompozicí, která slibuje nepřenosný a neopakovatelný hudební zážitek. Závěrečná afterparty trvající do brzkých ranních hodin proběhne opět pod taktovkou zkušeného DJ Pompeiye.

Line-up:

19.00 – 21.00 DJ Pompeiy (warm up set)
21:00 – 22:00 G Point Live!
22.00 – 24:00 Roman Holý a Matěj Ruppert DJ set
24:00 – 02.00 DJ Pompeiy (afterparty set)

Smíchovská pláž v blízkosti železničního mostu, přímo proti Rašínově nábřeží, nabídne bar s alkoholickými i nealkoholickými nápoji, stánek s občerstvením, k sezení stylové fatboye a atmosféru pláže s výhledem na Vltavu a Vyšehrad.

Vstupenky zdarma lze získat po registraci na webových stránkách www.objevtevicemuziky.cz. Podmínkou je předložení vygenerovaného voucheru a dokladu totožnosti na pokladně Prague Beach.

prague-beach-plakat-nahled

Výdej vstupenek proběhne od 18 do 21 hodin. Voucher je nepřenosný. Akce se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Více informací naleznete na www.objevtevicemuziky.cz.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru