dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Letní Praha

Hudba v parcích letní Prahy 2

Spojení klasiky a jazzu můžete ochutnat v Praze 2. Tady se v létě parky proměňují v koncertní sály s právě takovou dramaturgií. Připomenou doby, kdy hudba v parcích a zahradách zněla úplně běžně. Cyklus koncertů pod širým nebem pořádá městská část Prahy 2 ve spolupráci s občanským sdružením ArtBotič.

Začíná se 12. července v Růžové zahradě v Havlíčkových sadech. Dalšími zastávkami letního festivalu jsou Riegrovy sady, Folimanka a park na Karlově náměstí. Na každém ze čtyř koncertů se představí dva soubory, klasický a jazzový. Vstup je zdarma a v případě nepříznivého počasí se koncerty nekonají.  

Program najdete ZDE.   


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru