dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Hry a hlavolamy. Výstava pro ty, co si rádi hrají
Výstavu najdete v Novoměstské radnici v Praze 2. Foto: NR

Hry a hlavolamy. Výstava pro ty, co si rádi hrají

Výstava v Novoměstské radnici v Praze 2 je určena dětem i dospělým, kteří si rádi hrají a dají při tom přednost „deskovkám“ před tablety a počítači. Tradičně nejoblíbenější je na celé výstavě velká herna deskových her, kam můžete přijít ráno a hrát si třeba celý den v kuse.

V pátek 23. září je herna opět prodloužena až do 20 hodin. V prostorné herně v historických prostorách Novoměstské radnice se během čtyř dnů, kdy výstava probíhá, představí stovky nových, ale i léty prověřených deskových a společenských her.

Pravidla her návštěvníkům ochotně vysvětlí herní instruktoři, kteří poradí i s výběrem hry. Existují různé hry – rychlé postřehové, strategické, zábavné párty hry nebo logické hry.

Každá je určena pro jinou věkovou kategorii, hry mají své obtížnosti, jsou vhodné pro jiné příležitosti. Návštěvníci výstavy si mohou všechny hry vyzkoušet a zjistit, která je pro ně ta pravá. Vybranou hru nebo hlavolam si potom mohou koupit či přát pod stromeček

Výstava začne ve středu 21. září a potrvá do soboty 24. září a má i řadu doprovodných aktivit. Letos proběhne nově v pátek v podvečer hlavolamový workshop pro veřejnost.

Otevírací doba:
středa 8.00 – 18.00 hodin
čtvrtek 8.00 – 18.00 hodin
pátek 8.00 – 20.00 hodin
sobota 10.00 – 18.00 hodin

Vstupné: Plné: 90 Kč, snížené: 60 Kč, rodinné: 190 Kč (2 dospělí + max 3 děti do 15 let), skupinové: 60 Kč za osobu (skupina – od 10 osob).

Více na www.hryahlavolamy.cz/vystava.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru