Dnes Středa - polojasno 18°C
Zítra Čtvrtek - skorojasno 18°C
Středa 17. 7. 2024
Svátek má Martina
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Hromadná nehoda zastavila provoz v tunelech Blanky
Následky nehody v tunelovém homlexu Blanka. Foto: Hasiči Praha

Hromadná nehoda zastavila provoz v tunelech Blanky

Hromadná nehoda dnes kolem patnácté hodiny uzavřela v směru na Troju Dejvický a Bubenečský tunel, které jsou součásti komplexu Blanka. O nehodě na sociální síti X informovali hasiči, policisté i silničáři. Zprávy o počtu havarovaných aut se liší a postupně se mění. Nikdo nebyl zraněn.

Nehoda se stala v Bubenečském tunelu u sjezdu na Letnou. „Uzavřeny tunely Dejvice a Bubeneč, směr Troja, z důvodu hromadné nehody čtyř osobních a nákladního vozidla v tunelu Bubeneč,“ sdělili nejdřív silničáři.

„Jedná se o nehodu šesti osobních vozidel a nákladního auta. Nemuseli jsme vyprošťovat. Tunel je uzavřen,“ upřesnili hasiči.

Podle policistů řidič nákladního vozidla narazil do kolony a při tom poškodil celkem jedenáct osobních vozidel. „U řidiče nákladního vozidla jsem vyloučili alkohol a nyní zjišťujeme okolnosti a přesnou příčinu nehody,“ uvedl policisté.


Autor: red

Na trati mezi Zličínem a Hostivicí srazil vlak člověka

Dnes v 09:18

Na železniční trati mezi stanicemi Praha-Zličín a Hostivice srazil v úterý před 22:30 hodin osobní vlak člověka. Provoz na trati kvůli tomu stál zhruba hodinu a půl.

Další články
Nahoru