dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Advent v Praze

Hrnčířské a řemeslné trhy v Průmyslovém paláci

V Pravém křídle Průmyslového paláce máte možnost nakoupit tradičně přímo u výrobce od pátku 5. prosince do neděle 7. prosince denně od 10 do 18 hodin vánoční ozdoby, sklo, hračky a další vánoční dárky.

Největší a bezkonkurenční výběr nabídne keramika. Dále zde najdete výrobky sklářů  – repliky historického skla, foukané sklo, lehané sklo, vinuté perle, fusing, vitráže.

Výrobky ze dřeva – od dlabaných mís, přes krásné vyřezávané betlémy, hudební nástroje, hračky až po masivní nábytek, tkané výrobky – ručně tkané ubrusy, přehozy a koberečky, textil – lněné, bavlněné či hedvábné bytové doplňky, hračky, oděvy a oděvní doplňky, lidové krajky, ale i design mladých návrhářů, kteří na tradici výroby volně navazují.

Obzvláště zajímavé budou pak výrobky z kůže – a to jak drobné peněženky, pásky, kabely, tak i například ručně šité kožené boty.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru