Dnes Neděle - zatazeno 1°C
Zítra Pondělí - oblacno 5°C
Neděle 10. 12. 2023
Svátek má Julie
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Hřiště v Centrálním parku Prahy 11 se dočkalo opravy
Hřiště s novým povrchem. Foto: YouTube / P11 / TV Praha

Hřiště v Centrálním parku Prahy 11 se dočkalo opravy

Radnice Prahy 11 dokončila opravu hřiště, které se nachází v Centrálním parku nedaleko metra Opatov. Městská část o tom informovala na sociálních sítích.

„Na sportovním hřišti v Centrálním parku, které je spravované Prahou 11, před aktuálně byla dokončena výměna povrchu sportovního hřiště, protože původní akrylátový povrch byl rozpraskaný a už byl nevhodný k užívání," řekla místostarostka městské části Ivana Hovorková (Hnutí pro Prahu 11) pro TV Praha. Na hřišti je nově umělá tráva. 

Oprava sportoviště přišla radnici na necelých 500 tisíc korun. Výměna povrchu pak v Praze 11 čeká ještě sportovní hřiště v Hrabákově a Jažlovické ulici. Jejich revitalizace by měla být hotová do poloviny letošního listopadu. 

Praha 11 spravuje na svém území celkem 17 multifunkčních sportovišť s umělými povrchy, jejichž životnost se pohybuje kolem deseti let. „Hřiště průběžně kontrolují referenti Odboru životního prostředí a jednou ročně se koná odborná prohlídka, kde je posouzeno, co je potřeba už nutně z důvodu opotřebení i bezpečnosti," dodala místostarostka Hovorková.


Autor: red

Starosta Kubín předal dárky pro hendikepované dítě

Dnes v 08:51

Starosta Prahy 4 Ondřej Kubín (ODS) předal v pondělí 4. prosince vánoční dar městské části Praha 4 určený pro devítiletého hendikepovaného chlapce.

V Praze 2 začala bruslařská sezóna, fungují tři venkovní kluziště

Dnes v 00:56

Ve středu 6. prosince byla na Praze 2 oficiálně zahájena bruslařská sezóna. Zprovoznění kluziště na Grébovce se zúčastnil starosta Jan Korseska a další členové vedení druhé městské části.

Praha 14 zve na Lokální fórum na Černém Mostě II

Včera v 08:54

Obyvatelé čtrnácté městské části se mohou zapojit do přípravy strategického plánu pro rozvoj do roku 2035. Sběr podnětů od veřejnosti probíhá na setkáních, a druhé v tomto roce se koná ve středu 13. prosince od 17:30 hodin ve volnočasovém centru Plechárna. Určeno je pro obyvatele sídliště Černý...

Beseda: Husité na Žižkově

8. prosince 2023 v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

7. prosince 2023 v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

Další články
Nahoru