Dnes Čtvrtek - prehanky-dest 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 19°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Hrál si kličkovanou, nakonec nacouval do policejního auta
Ilustrační foto: archiv

Hrál si kličkovanou, nakonec nacouval do policejního auta

Pražští policisté pronásledovali kličkující auta. Během pronásledování řidič porušoval dopravní předpisy a naboural policejní vůz. Zastavila ho až hrozba namířenou střelnou zbraní. O případu z noci na 21. prosince dnes informovala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Policisté z místního oddělení Jarov si minulou středu v noci povšimli ve Vinohradské ulici v Praze 3 auta značky Renault Thalia, které na silnici kličkovalo.

„V momentě, kdy se na vozidle rozsvítily majáky, řidič nejprve zastavil a poté se rozjel a začal před policisty ujíždět. Své vozidlo tímto způsobem zastavil ještě třikrát, kdy ve Šrobárově ulici nacouval do policejního vozu a snažil se z místa odjet,“ popsala podivné chování řidiče policejní mluvčí.

Snahu odjet zastavila až hrozba namířenou pistolí, poté byl řidič z auta vytažen. Moc se mu nechtělo, ale hmaty a chvaty policistů na něj zabraly.

Lustrací policisté zjistili, že se jedná o čtyřicetiletého muže, který se odmítl podrobit jak dechové zkoušce a testu na drogy, tak lékařskému vyšetření spojeným s odběrem biologického materiálu.

„V současné chvíli je muž podezřelý z přestupku na úseku dopravy,“ dodala Siřišťová.


Autor: puc
Další články
Nahoru