Dnes Pátek - zatazeno 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Hrál si kličkovanou, nakonec nacouval do policejního auta
Ilustrační foto: archiv

Hrál si kličkovanou, nakonec nacouval do policejního auta

Pražští policisté pronásledovali kličkující auta. Během pronásledování řidič porušoval dopravní předpisy a naboural policejní vůz. Zastavila ho až hrozba namířenou střelnou zbraní. O případu z noci na 21. prosince dnes informovala mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Policisté z místního oddělení Jarov si minulou středu v noci povšimli ve Vinohradské ulici v Praze 3 auta značky Renault Thalia, které na silnici kličkovalo.

„V momentě, kdy se na vozidle rozsvítily majáky, řidič nejprve zastavil a poté se rozjel a začal před policisty ujíždět. Své vozidlo tímto způsobem zastavil ještě třikrát, kdy ve Šrobárově ulici nacouval do policejního vozu a snažil se z místa odjet,“ popsala podivné chování řidiče policejní mluvčí.

Snahu odjet zastavila až hrozba namířenou pistolí, poté byl řidič z auta vytažen. Moc se mu nechtělo, ale hmaty a chvaty policistů na něj zabraly.

Lustrací policisté zjistili, že se jedná o čtyřicetiletého muže, který se odmítl podrobit jak dechové zkoušce a testu na drogy, tak lékařskému vyšetření spojeným s odběrem biologického materiálu.

„V současné chvíli je muž podezřelý z přestupku na úseku dopravy,“ dodala Siřišťová.


Autor: puc

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Hasiči zasahovali na Novém Městě

27. srpna 2023 v 10:03

V pátek 25. srpna ve 21:26 vyjely jednotky pražských hasičů do ulice Biskupský dvůr na Novém Městě k požáru klimatizace.

Další články
Nahoru