dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - snih
0°C
pozítří
Úterý - skorojasno
3°C
Pražská doprava

Hradčanská – Prašný most: Nepojedou tramvaje

V úterý 15. března a ve středu 16. března, vždy od 0:40 hodin do 4:45 hodin, je obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Hradčanská – Prašný most.

Změny tras tramvajových linek:

Linka č. 51 je v úseku Vítězné náměstí – Hradčanská odkloněna přes zastávky Prašný most a Pražský hrad. Linka č. 56 je v úseku Vozovna Střešovice – Hradčanská odkloněna přes Pražský hrad. Linka č. 57 je v úseku Vozovna Střešovice – Malostranská odkloněna přes Pražský hrad.

Změny tramvajových zastávek:

Po dobu výluky je zřízena zastávka Hradčanská v Badeniho ulici. Pro směr Královský letohrádek cca 55 metrů za křižovatkou s ulicí Na Valech, pro směr Sparta cca 15 metrů před křižovatkou s ulicí Na Špejcharu. Zrušena je zastávka Chotkovy sady v obou směrech.

Změny zastávek autobusů:

Pro linku č. 515 se zřizuje zastávka Královský letohrádek – pro směr Hradčanská v ulici Mariánské hradby poblíž tramvajové zastávky směr Malostranská a pro směr Nebušice v ulici Mariánské hradby cca 90 metrů před tramvajovou zastávkou směr Pražský hrad a přemísťuje se zastávka Hradčanská – v obou směrech z ulice Milady Horákové do ulice Badeniho do dočasně zřízených tramvajových zastávek.

Náhradní doprava není zavedena.


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru