dnes
Středa - polojasno
7°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
10°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Hotelový host chtěl skočit z okna

Perné chvíle zažila hlídka strážníků s hostem hotelu, který se pokusil před jejich očima skočit z okna. Rychlá reakce hlídky mu v tom naštěstí zabránila. Muž skončil v péči záchranářů.

O pomoc strážníky požádala recepční hotelu v Praze 9. Host, kterému vypršela doba zaplaceného pobytu, pokoj stále neopustil, ale personál hotelu má strach vstoupit do jeho pokoje, protože byl po celou dobu velmi agresivní.

K pokoji číslo 410 ve 4. patře vyrazili strážníci společně s recepční. Muž po zaťukání otevřel dveře a když spatřil uniformu, rozběhl se k oknu, otevřel ho a křičel: „Skočím z okna, chci se zabít“. Pravou nohu přehodil přes parapet a naklonil se ven.

V tu chvíli ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků stáhli zpět. Po nějaké době se muž uklidnil a strážníkům se svěřil, že se opil a vzal si větší množství léků, protože ho opustila manželka. Hlídka v pokoji našla prázdnou lahev vodky, cca 8 litrů piva a 3 různá balení léků, z nichž chybělo 31 tablet. Sedmapadesátiletého muže následně záchranáři převezli do nemocnice.


Muž v Praze 6 spadl do světlíku

Včera v 11:01

Hasiči vyprostili včera dělníka, který spadl do světlíku domu v ulici Na Malovance ve Střešovicích. Pomocí lezecké techniky a speciálních nosítek transportovali muže do sanitního vozu.

Požár bytu v Praze 9

Včera v 10:24

V Sousedíkově ulici v Praze 9 zasahovaly včera jednotky pražských hasičů u požáru terasy a bytu obytného domu.

Na Novém náměstí hořel balkón

30. března 2020 v 07:22

Dnes, krátce po jedné hodině ranní, zasahovaly čtyři profesionální a dvě dobrovolné jednotky hasičů v Praze 22, na Novém náměstí, u požáru balkónu v nejvyšším patře obytného domu.

Prodávali v parku marihuanu, přinesli si k tomu váhu

26. března 2020 ve 14:40

Ve středu odpoledne při kontrole v Čelakovského sadech narazila hlídka strážníků na dvojici mladých cizinců ve věku 19 a 23 let, kteří se podle všech indicií zabývali prodejem drog. Měli u sebe dva větší a čtyři menší sáčky se zelenou sušinou, osobní váhu a velké množství...

Ve výjezdu z tunelu Blanka hořelo auto

24. března 2020 v 17:46

Dnes dopoledne od 9:22 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů na výjezdu z tunelu Blanka ve směru do ulice Milady Horákové, kde hořelo osobní auto. 

Požár podkrovní kanceláře v Praze 8

19. března 2020 v 11:03

Dnes ráno od 6:35 hodin zasahovaly jednotky pražských profesionálních i dobrovolných hasičů v ulici U chaloupek v Praze 8 u požáru podkrovní kanceláře a části střechy administrativní budovy.

Další články
Nahoru