dnes
Úterý - polojasno
25°C
zítra
Středa - zatazeno
23°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
23°C
Pražské krimi

Hotelový host chtěl skočit z okna

Perné chvíle zažila hlídka strážníků s hostem hotelu, který se pokusil před jejich očima skočit z okna. Rychlá reakce hlídky mu v tom naštěstí zabránila. Muž skončil v péči záchranářů.

O pomoc strážníky požádala recepční hotelu v Praze 9. Host, kterému vypršela doba zaplaceného pobytu, pokoj stále neopustil, ale personál hotelu má strach vstoupit do jeho pokoje, protože byl po celou dobu velmi agresivní.

K pokoji číslo 410 ve 4. patře vyrazili strážníci společně s recepční. Muž po zaťukání otevřel dveře a když spatřil uniformu, rozběhl se k oknu, otevřel ho a křičel: „Skočím z okna, chci se zabít“. Pravou nohu přehodil přes parapet a naklonil se ven.

V tu chvíli ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků stáhli zpět. Po nějaké době se muž uklidnil a strážníkům se svěřil, že se opil a vzal si větší množství léků, protože ho opustila manželka. Hlídka v pokoji našla prázdnou lahev vodky, cca 8 litrů piva a 3 různá balení léků, z nichž chybělo 31 tablet. Sedmapadesátiletého muže následně záchranáři převezli do nemocnice.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Další články
Nahoru