Dnes Neděle - zatazeno 12°C
Zítra Pondělí - skorojasno 15°C
Neděle 17. 10. 2021
Svátek má Hedvika
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Hotel Marriott v centru Prahy prošel rekonstrukcí za 650 milionů korun
Hotel Marriott stojí v ulici v Celnici. Foto: BC

Hotel Marriott v centru Prahy prošel rekonstrukcí za 650 milionů korun

Pražský hotel Marriott na Novém Městě prošel významnou rekonstrukcí. Během ní došlo k rozšíření hotelu o 123 nových pokojů a apartmánů. Hotel představuje i nový interiér, bar, restauraci, kavárnu i rozšířené konferenční prostory. Celkové náklady jsou přibližně 25 milionů eur.  

Hotel Marriott v ulici V Celnic aktuálně nabízí ubytování ve 416 pokojích. Řada nových pokojů má přístup na balkon či terasu s výhledy na panoramata historického centra.  

„Jsme nadšeni, že po tak rozsáhlé rekonstrukci můžeme konečně znovu přivítat hosty,“ řekl William Boulton-Smith, generální ředitel hotelu Prague Marriott. 

Součástí proměny hotelu je rovněž nová restaurace The Artisan, kterou vede šéfkuchař David Rejhon s bohatými zkušenostmi z vyhlášených podniků po celém světě. Dalšími novinkami jsou hotelový bar, a nová kavárna Corner. Vybudována byla pop-up terasa „Secret Garden“, která se ukrývá v otevřeném nádvoří uvnitř hotelu. 

Rekonstrukce a rozšíření se týkají také konferenčního patra, které nyní nabízí 2000 metrů čtverečních variabilního prostoru. Nacházejí se zde dva hlavní konferenční sály a řada menších zasedacích místností, které jsou vybaveny moderní technologií a nabízí dostatek denního světla. 

„Naše konferenční místnosti a zasedací prostory lze rovněž využít i pro další příležitosti jako jsou svatby nebo jiné slavnostní události,“ dodal William Boulton-Smith. 

Pomocí Aplikace BonVoy mohou hosté před svým příjezdem do hotelu informovat personál o svých speciálních požadavcích, vybrat si vlastní pokoj, elektronicky se zaregistrovat, a dokonce si prostřednictvím svého mobilního telefonu i odemknout dveře svého pokoje.


Autor: red

PVK obhájily certifikát protikorupčního managementu

15. října 2021 v 08:12

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) úspěšně prošly kontrolním auditem systému protikorupčního managementu AbMS dle ISO 37001 certifikovaného společností Bureau Veritas.

Ceny plynu od innogy se od listopadu upraví

14. října 2021 v 10:55

Největší tuzemský dodavatel plynu innogy Energie upraví od 20. listopadu ceny zemního plynu. Celková roční platba za dodávku plynu pro domácnosti a malé zákazníky se u základního produktu Standard zvýší v průměru o 10,6 procenta. Důvodem pro úpravu ceníků je aktuální dramatický růst ceny komodity...

V režimu dodavatele poslední instance přebírá innogy první zákazníky

13. října 2021 v 10:49

Od neděle 10. října přešli první odběratelé zemního plynu do režimu dodavatele poslední instance (DPI). Tuto povinnost, která garantuje spolehlivé dodávky zemního plynu pro domácnosti, bude zajišťovat v distribuční síti GasNet, s.r.o. společnost innogy Energie, s.r.o.

innogy eviduje velký zájem o převod energií

8. října 2021 v 07:50

Tisíce odběratelů energií po celém Česku aktuálně řeší akutní problém s dodávkami energií. Někteří jejich stávající dodavatelé jsou kvůli dramatickému růstu cen energií na velkoobchodních trzích v problémech a snaží se svých zákazníků buď zbavit, nebo je velmi rychle převést na výrazně dražší...

Platební morálka živnostníků se zlepšuje

22. září 2021 v 10:52

Na konci června letošního roku mělo v Česku úvěr od bank a nebankovních finančních institucí 141 608 živnostníků. Jejich celkový dluh činil 116,4 miliardy korun, z toho nebyly řádně spláceny pouze 2 miliardy, tedy 1,7 %. Své dluhy nezvládalo řádně splácet 6,5 tisíce živnostníků, o 200 (o 3 %) méně...

Veolia zahajuje topnou sezónu

22. září 2021 v 08:05

S příchodem chladnějšího počasí skupina Veolia Energie zahajuje topnou sezónu. Postupně začala dodávat teplo ve všech regionech. Ve srovnání s minulým rokem je to o pár dní dříve. Během celého léta probíhaly kontroly a opravy i rozsáhlé rekonstrukce potrubí a také další ekologizace a dekarbonizace...

Pražské služby rozšiřují síť svých dobíjecích stanic pro firemní elektrovozy

19. září 2021 ve 21:54

Pražské služby ve spolupráci s Pražskou energetikou proto rozšiřují síť vlastních nabíjecích stanic. Dvě nové dobíjecí stanice byly zprovozněny v areálu Pražských služeb ve Vysočanech. Třetí nabíječku pak získal provoz Nové Mlýny v Praze 1. Do její podoby a umístění tak promluvili i pražští...

Další články
Nahoru