Dnes Úterý - jasno 16°C
Zítra Středa - polojasno 17°C
Úterý 4. 10. 2022
Svátek má František
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Hotel Marriott v centru Prahy prošel rekonstrukcí za 650 milionů korun
Hotel Marriott stojí v ulici v Celnici. Foto: BC

Hotel Marriott v centru Prahy prošel rekonstrukcí za 650 milionů korun

Pražský hotel Marriott na Novém Městě prošel významnou rekonstrukcí. Během ní došlo k rozšíření hotelu o 123 nových pokojů a apartmánů. Hotel představuje i nový interiér, bar, restauraci, kavárnu i rozšířené konferenční prostory. Celkové náklady jsou přibližně 25 milionů eur.  

Hotel Marriott v ulici V Celnic aktuálně nabízí ubytování ve 416 pokojích. Řada nových pokojů má přístup na balkon či terasu s výhledy na panoramata historického centra.  

„Jsme nadšeni, že po tak rozsáhlé rekonstrukci můžeme konečně znovu přivítat hosty,“ řekl William Boulton-Smith, generální ředitel hotelu Prague Marriott. 

Součástí proměny hotelu je rovněž nová restaurace The Artisan, kterou vede šéfkuchař David Rejhon s bohatými zkušenostmi z vyhlášených podniků po celém světě. Dalšími novinkami jsou hotelový bar, a nová kavárna Corner. Vybudována byla pop-up terasa „Secret Garden“, která se ukrývá v otevřeném nádvoří uvnitř hotelu. 

Rekonstrukce a rozšíření se týkají také konferenčního patra, které nyní nabízí 2000 metrů čtverečních variabilního prostoru. Nacházejí se zde dva hlavní konferenční sály a řada menších zasedacích místností, které jsou vybaveny moderní technologií a nabízí dostatek denního světla. 

„Naše konferenční místnosti a zasedací prostory lze rovněž využít i pro další příležitosti jako jsou svatby nebo jiné slavnostní události,“ dodal William Boulton-Smith. 

Pomocí Aplikace BonVoy mohou hosté před svým příjezdem do hotelu informovat personál o svých speciálních požadavcích, vybrat si vlastní pokoj, elektronicky se zaregistrovat, a dokonce si prostřednictvím svého mobilního telefonu i odemknout dveře svého pokoje.


Autor: red

innosvět: do verze 2.0 byly zapracovány podněty uživatelů původní aplikace

Včera v 15:29

innosvět je bezplatná mobilní aplikace vyvinutá společností innogy, která umožňuje mít energie pod kontrolou kdykoliv a odkudkoliv. Do verze 2.0 byly zapracovány podněty uživatelů původní aplikace.

Technologie jsou pro naši budoucnost zásadní, řekl Frans Timmermans v diskusi na ČVUT

30. září 2022 v 10:36

Během své návštěvy Česka zamířil Frans Timmermans, výkonný místopředseda Evropské komise pro Zelenou dohodu pro Evropu („Green Deal“), i do Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT. Zde se v pondělí 26. září seznámil s řešeními pro udržitelný a chytrý průmysl vyvíjenými v centru...

innogy přechází jako první ze skupiny MVM do cloudu od SAP

29. září 2022 v 09:49

Energetika v současné době čelí mnoha výzvám. Kromě extrémní volatility cen elektřiny a plynu na světových burzách, tlaku na úspory a bezemisní ekonomiku je nyní klíčová i flexibilita a využití digitálních technologií. innogy se proto rozhodla přepracovat IT podporu svých podpůrných procesů a jako...

V sobotu se koná investiční konference, přednášet budou české investiční hvězdy

26. září 2022 v 19:23

V pražském Hotelu Fitzgerald proběhne 1. října konference zaměřená na investování, a to hned z několika různých pohledů. Na akci, kterou pořádá Value Club společně s generálním partnerem RoboMarkets, vystoupí přední čeští investoři a odborníci. Své know-how bude předávat například Daniel Gladiš...

Žabka v několika pražských prodejnách instalovala zástěny u regálů s pečivem

19. září 2022 v 10:35

Maloobchodní síť prodejen Žabka v pražských prodejnách Žabky na Edenu a v ulicích Legerova a Oblouková aktuálně spustila pilotní projekt instalace zástěny regálů s nabídkou nebaleného pečiva. Cílem je zvýšení hygienických opatření a udržení kvality pečiva od jeho napečení až po samotnou konzumaci...

Od ledna do července přibylo v Česku skoro 15 tisíc živnostníků. Nejvíce za posledních 5 let

10. září 2022 ve 13:04

Od začátku roku do července přibylo v ČR celkem 14 883 živnostníků, což odpovídá nejvyššímu čistému přírůstku podnikatelů během prvních sedmi měsíců od roku 2017. Podnikat v tomto období začalo 43 964 fyzických osob – opět nejvíce od roku 2017 a naopak svou živnost ukončilo 29 081 podnikatelů....

FOKUS optik je hlavním partnerem závodu Prima Run

17. srpna 2022 v 16:01

Tradiční pětikilometrový běh pod taktovkou skupiny Prima, který se letos poběží 20. srpna na pražském Výstavišti, má nového generálního partnera. Stala se jím společnost FOKUS optik, největší síť optik v Česku a na Slovensku.

Řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v Kunraticích

7. srpna 2022 v 07:21

Expanze obchodního řetězce BILLA pokračuje. 4. srpna se otevřela nová prodejna v Kunraticích v Ekonomické ulici. Otevření 49. prodejny v Praze patří do letošního plánu expanze a digitalizace prodejen BILLA, na který společnost vynakládá investici ve výši až 1,32 miliard korun. V letošním roce je...

Další články
Nahoru