Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Hotel Marriott Prague jmenoval nového generálního ředitele. Stal se jím Robert Grader

Robert Grader na post generálního ředitele pražského hotelu Marriott nastupuje s bohatými zkušenostmi z oblasti pohostinství a hotelnictví, které získával v tomto odvětví více než tři desetiletí po celé Evropě. V hotelovém řetězci Marriott začal pracovat v roce 1985, kdy se stal součástí týmu ve Vídni. Poté se ujal role provozního ředitele v Hamburku. V roce 1998 nastoupil do své první funkce generálního ředitele hotelu Marriott ve Stuttgartu. Následně dohlížel na provoz hotelů v Heidelbergu, Kodani, Varšavě, Budapešti a v poslední době vykovával funkci multi-property General Manager pro hotely ve Frankfurtu nad Mohanem a Heidelbergu. Na postu střídá Williama Boulton-Smitha, který ve vedení pražského hotelu Marriott působil od roku 2014. 

„Je mi velkou ctí, že se mohu zhostit role generálního ředitele pražského hotelu Marriott, který patří ke klíčovým v rámci evropského trhu,“ říká Robert Grader. „Poslední roky byly pro segment pohostinství plné výzev, přesto Marriott dokázal povýšit úroveň zákaznické zkušenosti nabízející nyní ještě vyšší kvalitu a více pohodlí. Velmi se těším na spolupráci s týmem, který bude i nadále pokračovat v posilování pozice pražského hotelu Marriott,“ doplňuje Grader.

Mezi svými kolegy je známý pro své manažerské dovednosti a výbornou obchodní praxi. V minulosti se podílel na nákladné renovaci hotelu Marriott v Budapešti a během svého působení ve Varšavě sehrál zásadní roli jako Business Council Leader pro oblast východní Evropy.

Během svého působení v Marriottu si Robert Grader vysloužil řadu ocenění, například získal cenu Stephan Graff Marriott Excellence Award, Operational Excellence Award, Food & Beverage Excellence a Mustang Award.
Autoři: TZ, Hla

Hledáte práci? Praha 4 ji nabízí na radnici i ve školách a školkách

22. dubna 2024 v 10:42

Radnice hledá zaměstnance na úřad MČ Praha 4, tak i ve zřizovaných školách a mateřských školách.

Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení pořádala v Praze konferenci

21. dubna 2024 v 09:10

V kongresovém Top Hotelu Praha se ve dnech 18. a 19. dubna konala 62. konference Společnosti pro rozvoj veřejného osvětlení. Tématem akce bylo ekologické, hospodárné a bezpečné veřejné osvětlení. Generálním partnerem konference byla městská společnost Technologie hlavního města Prahy. „Děkujeme za...

innogy: Oslava myšlenek a nápadů, které mění svět k lepšímu

19. dubna 2024 v 16:43

Světový den kreativity a inovací, který připadá na 21. dubna, byl založen s cílem podpořit kreativní myšlení a inovace ve všech aspektech lidského rozvoje. Původně šlo o reakci Marci Segalové na článek o kreativní krizi v Kanadě v roce 2001.

Národní centrum Stavebnictví 4.0 se opět představí na Stavebním veletrhu

14. dubna 2024 v 18:57

Národní centrum Stavebnictví 4.0 se již podruhé představí na Stavebním veletrhu a Festivalu architektury, který se letos uskuteční ve dnech 24.–27. dubna 2024 na brněnském výstavišti. Organizuje zde stavební hackathon na téma dostupné bydlení i diskuse s influencery, kteří se věnují rozdílným...

Další články
Nahoru