Dnes Úterý - prehanky-snih 4°C
Zítra Středa - obcasny-dest 5°C
Úterý 31. 1. 2023
Svátek má Marika
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Hostem Vánoční Gospel Time Party bude imitátor Jablonský
19 prosinec
Koncerty
Zuzana Stirská a soubor Fine Gospel Time. Foto: www.gospeltime.cz

Hostem Vánoční Gospel Time Party bude imitátor Jablonský

19. 12. 2021
Člověk míní, covid-19 mění – takto by se daly stručně a výstižně charakterizovat poslední dva roky. Potvrdit to může i zpěvačka Zuzana Stirská a její soubor Fine Gospel Time. Nejen loni a začátkem letošního roku, ale také v posledních týdnech byla – kvůli protikovidovým opatřením – zrušena spousta jejich koncertů a vystoupení v rámci různých slavností či vánočních trhů. „Přišli jsme o hodně zážitků a v neposlední řadě i peněz, ale bohužel se nedá nic dělat,“ prozradila Zuzana Stirská, která však svoje publikum stihne do Vánoc potěšit.

Už v neděli 19. prosince v 17 hodin se v Divadle U Hasičů v Římské ulici v Praze uskuteční Zlatá Vánoční Gospel Time Party Zuzany Stirské se svíčkami, svařáčkem a hosty. „Původně se měla – jako každým rokem – konat dvě představení po sobě, nakonec uděláme jenom jedno. Někteří příznivci nejsou očkovaní, jiní budou nemocní či v karanténě, další mají strach chodit mezi lidi. Každopádně si to užijeme na sto procent,“ řekla umělkyně, která společně se souborem Fine Gospel Time zazpívá řadu českých i světových hitů. Chybět nebudou ani původní skladby od Jiřího Suchého, Pepy Fouska a dalších skladatelů.

Několik desítek zpěváků různých věkových kategorií i profesí – v čele se Zuzanou Stirskou – opět doprovodí živá kapela sestavená z uznávaných muzikantů. Zpestřením Vánoční Gospel Time Party bude i skladba zahraná na harfu a samozřejmě také známí hosté. Jedním z nich bude populární imitátor Petr Jablonský, který v posledních letech napodobuje zejména politiky. Čím překvapí návštěvníky koncertu? To zjistíte, když si koupíte vstupenku (ZDE) a dorazíte v neděli 19. prosince do Divadla U Hasičů. Čeká vás skvělý hudební zážitek, výtečný svařák a také spousta legrace!


Autor: TZ, red

Do Prahy přijede na sto mladých hudebníků z celého světa

23. ledna 2023 ve 20:09

Do prvního kola Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro v oboru viola vybrala soutěžní komise 44 mladých hudebníků ze sedmnácti zemí. Do Prahy dostává pozvánku také 46 soutěžících v oboru trombon, kteří pocházejí z dvaceti zemí. Nejvíce kandidátů v oboru viola je z Číny, až jedenáct. V případě...

Jarní koncerty na Nuselské radnici 2023

23. ledna 2023 v 07:08

V únoru začne cyklus Jarních koncertů na Nuselské radnici. Čtvrtá městská část nabídne čtyři koncerty, zaposlouchat se můžete do houslí, flétny, harfy nebo klavíru.

Praha 11 zve na swingové melodie

22. ledna 2023 v 11:11

Ve středu 25. ledna se koná oblíbená Hudební kavárna v Komunitním centru Matky Terezy. Od 19 hodin si můžete vychutnat swingové melodie, italskou kávu nebo sklenici dobrého vína.

Koncert: Společně pro Pavla

20. ledna 2023 ve 20:56

Podpořte svou účastí prezidentského kandidáta Petra Pavla, koncert Společně pro Pavla se koná v neděli 22. ledna od 19 hodin. Moderuje Ondřej Lechnýř, vstup je zdarma.

Dechové trio v Galerii 14

7. ledna 2023 v 07:31

V Galerii 14 se ve středu 25. ledna koná koncert komorní hudby.

Andrej Borejko a Yulianna Avdeeva ve Smetanově síni Obecního domu

6. ledna 2023 v 11:43

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK přivítá dirigenta Andreje Borejka. V programu složeném výhradně ze slovanských skladatelů vystoupí jedna z nejžádanějších klavíristek současnosti Yulianna Avdeeva a Pražský filharmonický sbor.

Praha 14: COP v KD Kyje

6. ledna 2023 v 11:22

Ve středu 18. ledna uslyšíte v KD Kyje kapelu COP.

Praha 2: Benefiční koncert Nadačního fondu Dvojka srdcem

4. ledna 2023 v 16:27

Nadační fond Dvojka srdcem propojuje obyvatele Prahy 2, kteří pomoc potřebují, s těmi, kteří pomáhat mohou a chtějí již pět let.

Modrá Vopice zveřejnila lednový program, do roku 2023 skočila zostra

3. ledna 2023 v 19:18

MusicClub Modrá Vopice (ul. K Žižkovu) zveřejnil svůj lednový program. Návštěvníci se mohou hned první měsíc v roce těšit na řadu koncertů punkových, rockových i metalových kapel.

Varhanní nešpory maltézských rytířů v Praze 1

3. ledna 2023 v 17:47

V rámci cyklu Varhanní nešpory maltézských rytířů uslyšíte v pondělí 9. ledna 2023 v 17 hodin v řádovém kostele Panny Marie pod řetězem v Lázeňské ulici v Praze 1 koncert duchovní hudby. Vstup je volný.

Další články
Nahoru