Dnes Úterý - polojasno 24°C
Zítra Středa - bourky 26°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Hostem Vánoční Gospel Time Party bude imitátor Jablonský
19 prosinec
Koncerty
Zuzana Stirská a soubor Fine Gospel Time. Foto: www.gospeltime.cz

Hostem Vánoční Gospel Time Party bude imitátor Jablonský

19. 12. 2021
Člověk míní, covid-19 mění – takto by se daly stručně a výstižně charakterizovat poslední dva roky. Potvrdit to může i zpěvačka Zuzana Stirská a její soubor Fine Gospel Time. Nejen loni a začátkem letošního roku, ale také v posledních týdnech byla – kvůli protikovidovým opatřením – zrušena spousta jejich koncertů a vystoupení v rámci různých slavností či vánočních trhů. „Přišli jsme o hodně zážitků a v neposlední řadě i peněz, ale bohužel se nedá nic dělat,“ prozradila Zuzana Stirská, která však svoje publikum stihne do Vánoc potěšit.

Už v neděli 19. prosince v 17 hodin se v Divadle U Hasičů v Římské ulici v Praze uskuteční Zlatá Vánoční Gospel Time Party Zuzany Stirské se svíčkami, svařáčkem a hosty. „Původně se měla – jako každým rokem – konat dvě představení po sobě, nakonec uděláme jenom jedno. Někteří příznivci nejsou očkovaní, jiní budou nemocní či v karanténě, další mají strach chodit mezi lidi. Každopádně si to užijeme na sto procent,“ řekla umělkyně, která společně se souborem Fine Gospel Time zazpívá řadu českých i světových hitů. Chybět nebudou ani původní skladby od Jiřího Suchého, Pepy Fouska a dalších skladatelů.

Několik desítek zpěváků různých věkových kategorií i profesí – v čele se Zuzanou Stirskou – opět doprovodí živá kapela sestavená z uznávaných muzikantů. Zpestřením Vánoční Gospel Time Party bude i skladba zahraná na harfu a samozřejmě také známí hosté. Jedním z nich bude populární imitátor Petr Jablonský, který v posledních letech napodobuje zejména politiky. Čím překvapí návštěvníky koncertu? To zjistíte, když si koupíte vstupenku (ZDE) a dorazíte v neděli 19. prosince do Divadla U Hasičů. Čeká vás skvělý hudební zážitek, výtečný svařák a také spousta legrace!


Autor: TZ, red

Klarinetové soirée a vídeňští klasikové v kostele sv. Františka

Dnes v 08:46

V rámci mezinárodního hudebního festivalu České doteky hudby se v kostele sv. Františka na Starém Městě uskuteční v pondělí 4. července koncert k 100. výročí narození Otmara Máchy „Klarinetové soirée a  vídeňští klasikové“.

Prosecká zastaveníčka zvou na poslední červnový koncert

Včera ve 21:46

Další z Cyklu komorních koncertů Prahy 9 v úterý 28. června v Parku Přátelství. Začátek je v 18 hodin, vstup volný.

Andělská matiné v kostele Krista Spasitele

25. června 2022 ve 12:07

Praha 5 zve v rámci koncertního cyklu pro seniory v pondělí 27. června od 16 hodin do kostela Krista Spasitele na Andělská matiné.

Koncert: Duchovní hudba v kostele sv. Kateřiny

25. června 2022 v 10:20

V pondělí 27. června se v Praze 2 koná koncert duchovní hudby. Vstup je zdarma. Začíná v 16 hodin.

V Cross Clubu vystoupí Daniel Romano

24. června 2022 v 10:04

Country, psychedelie, folk, rock’n'roll i punk. Daniel Romano, kanadský hudebník s několika nominacemi na prestižní ceny Juno Awards a Polaris Music Prize 26. června poprvé v Praze. Jako hosté vystoupí Adrian T. Bell a americká písničkářka Carson McHone

FOK zahraje s Tomášem Klusem

24. června 2022 v 07:58

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK vystoupí s Tomášem Klusem v jeho orchestrálním projektu Klusymfonie. Písničkář se spojil se symfonickým tělesem a nabídne svému publiku známé a oblíbené melodie ve zcela jiném kabátě.

Praha 11: Pavel Šporcl představí svůj program Paganiniana

23. června 2022 v 08:05

Houslový virtuos Pavel Šporcl představí svůj program Paganiniana poprvé na nádvoří Chodovské tvrze.

Léto s živou hudbou v Praze 15

22. června 2022 ve 20:42

Léto s živou hudbou 2022 v Pivovaru Hostivar H2 nabídne pestrý hudební program pod širým nebem.

Osobnosti světového formátu zazpívají na letní scéně Chodovské tvrze

22. června 2022 v 16:06

V panelákové zástavbě se ukrývá skvost Jižního Města, Chodovská tvrz. Jedinečný kruhovitý půdorys původně vodní tvrze s malebným nádvořím vybízí ke konání hudebních večerů pod hvězdami. Po velkém loňském úspěchu našlo na Chodovské tvrzi prostor pro letní scénu i Divadlo Na Jezerce. Milovníci...

Praha děkuje dobrovolníkům

21. června 2022 v 10:43

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK odehraje mimořádný koncert s kapelou Hradišťan. V komponovaném programu k 100. výročí básníka Jana Skácela zazní zcela nová kantáta Jiřího Pavlici A znovu láska. 

Vysočanská nokturna: Hudba Kalich

21. června 2022 v 09:41

Čtvrteční podvečer 23. června bude ve Vysočanech od 18 hodin patřit hudbě.

Benefiční koncert plný muzikálových hvězd rozezní Divadlo na Fidlovačce

21. června 2022 v 07:49

Již podruhé se projekt Otevřenými dveřmi, který v době pandemie přinášel online přenosy hudebních akcí, spojil s Nadačním fondem Sudička. Společně uspořádají benefiční koncert ve stylu letní party, který proběhne ve čtvrtek 23. června 2022 od 19 hodin v Divadle na...

Praha 11: Country večer u táboráku

21. června 2022 v 07:35

Máte rádi country a trampské písně u táboráku s opékáním buřtů? Nenechte si ujít večer s kapelou Knokaut ve středu 22. června od 19 hodin v KC Zahrada.

Další články
Nahoru