dnes
Čtvrtek - zatazeno
8°C
zítra
Pátek - skorojasno
4°C
pozítří
Sobota - oblacno
1°C
Zpravodajství

Hostem Astrovíkendu bude kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská

Výklad z karet i z ruky, detoxikace, měření aury, doplňky zdravé výživy rukodělné výrobky a šperky. A k tomu přednášky hosté a křest. To a mnohem víc čeká na návštěvníky Astrovíkendu 13. a 14. května v Holešovicích.

Dagmar Kludská bude hostem Astorvíkendu v neděli 14. května
Jsou věci mezi nebem a zemí, které se neustále snažíme poznat a pochopit. Dar proniknout do podstaty našeho bytí minulého, současného a hlavně budoucího je však vlastní jen někomu.

Dagmar Kludská, nazývána též Srdcová Dáma k těmto vyvoleným jednoznačně patří. Prostřednictvím mariášových karet a dnes již rovněž prostřednictvím hvězdných symbolů nahlíží do sfér, které zůstávají skryté.

Výkladem z karet, chcete-li věštbou z budoucnosti, se Dagmar Kludská zabývá více než pětatřicet let. Dokáže nastínit kudy, a jak se cesty příští budou odvíjet, a to s neobyčejnou přesností. Láska, zdraví, zaměstnání, toť stěžejní oblastí nejen v životě lidském, ale rovněž témata u jejího věšteckého stolu.

Program Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahledNa střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru