dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
19°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
23°C
Zpravodajství

Hostem Astrovíkendu bude kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská

Výklad z karet i z ruky, detoxikace, měření aury, doplňky zdravé výživy rukodělné výrobky a šperky. A k tomu přednášky hosté a křest. To a mnohem víc čeká na návštěvníky Astrovíkendu 13. a 14. května v Holešovicích.

Dagmar Kludská bude hostem Astorvíkendu v neděli 14. května
Jsou věci mezi nebem a zemí, které se neustále snažíme poznat a pochopit. Dar proniknout do podstaty našeho bytí minulého, současného a hlavně budoucího je však vlastní jen někomu.

Dagmar Kludská, nazývána též Srdcová Dáma k těmto vyvoleným jednoznačně patří. Prostřednictvím mariášových karet a dnes již rovněž prostřednictvím hvězdných symbolů nahlíží do sfér, které zůstávají skryté.

Výkladem z karet, chcete-li věštbou z budoucnosti, se Dagmar Kludská zabývá více než pětatřicet let. Dokáže nastínit kudy, a jak se cesty příští budou odvíjet, a to s neobyčejnou přesností. Láska, zdraví, zaměstnání, toť stěžejní oblastí nejen v životě lidském, ale rovněž témata u jejího věšteckého stolu.

Program Astrovíkendu najdete ZDE.

astrovikend-kveten-2017-nahledMáte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Dnes v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

Včera v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru