dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražské krimi

Horké chvilky v pražském Bronxu: Tak pojď, ty mr..o! Dostaneš!

V pátek před druhou hodinou ráno prováděla tříčlenná hlídka strážníků hlídkovou činnost na Smíchově, když uslyšela z Plzeňské ulice křik. Strážníci proto doběhli na místo a našli skupinku tří mužů, kteří se slovně napadali. Když ale uviděli hlídku, uklidnili se a začali se rozcházet.

Dva z trojice ale strážníkům řekli, že třetí muž je napadl, nicméně nejsou zranění a nechtějí nic oznamovat. Přesto se strážníci vydali za třetím mužem a požadovali vysvětlení i od něj.

V tu chvíli se ale nejen přihlásili svědkové celé události, ale především jeden z dvojice mužů se rozeběhl proti třetímu a začal mu vulgárně nadávat a vyhrožovat slovy: „Tak pojď, ty mr..o! Dostaneš!

Jeden ze strážníků muže vyzval, aby se zastavil, ten ale nereagoval a dál se snažil dostat se k údajně původnímu útočníkovi. Horká hlava skončila v poutech. Případ si vzala k dořešení Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru