Dnes Pondělí - zatazeno 15°C
Zítra Úterý - oblacno 15°C
Pondělí 20. 3. 2023
Svátek má Světlana
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Hořelo vybavení bytu
Během zásahu bylo evakuováno 6 osob a zachráněny dvě kočky. Foto: HZS Praha

Hořelo vybavení bytu

Dvě jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly dnes od 18:35 hodin v ulici U Pergamenky v Praze 7 u požáru vybavení bytu.

Požár krbu na biolíh se rozšířil na televizor, hasiči použili vodu z místního zdroje a plameny uhasili. Během zásahu bylo evakuováno 6 osob a zachráněny dvě kočky.

Příčina požáru a rozsah škod zjišťuje hasičský vyšetřovatel. 


Autor: TZ, red

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Parkovali na místech vyhrazených pro invalidy

2. března 2023 v 08:44

Během února strážníci z centra Prahy odhalili 7 řidičů, kteří neoprávněně využívali parkovací karty pro osoby tělesně postižené. Průkazy byly řidičům odebrány, v jednom případě vzniklo podezření na falzifikát, proto si případ převzala státní policie. V několika případech řidiči využívali průkaz po...

Jeden se zákazem, druhý pod vlivem

28. února 2023 v 16:37

V ulici Na Botiči si projíždějící autohlídka strážníků všimla vozidla vyjíždějícího z pěší zóny. O jeho řidiči strážníci věděli, že má vysloven zákaz řízení. Argument, že jel jenom kousek, mu nepomohl. Navíc nadýchal téměř půl promile.

Hlt vodky za volantem není zase takový problém

23. února 2023 ve 13:29

Muž usedl za volant s více jak 2 promile. Do jednání se posléze zapojila i jeho přítelkyně, která strážníkům vysvětlila, že to zítra na ministerstvu, kde pracuje, vyřídí. Když chtěla vozidlo přeparkovat, snažila se hlídku přesvědčit, že ten hlt vodky, co vypila, není zase takový...

Další články
Nahoru