Dnes Neděle - jasno 0°C
Zítra Pondělí - prehanky-snih 3°C
Neděle 29. 1. 2023
Svátek má Zdislava
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Hořelo v Manifesto Marketu na Smíchově, škoda je 300 tisíc korun
Manifesto na Smíchově. Foto: Jiří Matějíček / Wikimedia Commons

Hořelo v Manifesto Marketu na Smíchově, škoda je 300 tisíc korun

Dnes ráno zasahovali pražští hasiči u požáru v pražském Manifesto Marketu na Smíchově. Plameny zasáhly jeden z kontejnerů, ze kterých je tržnice sestavena. Informoval o tom mluvčí hasičů Martin Kavka.

Kontejner, který hořel, sloužil jako kuchyň. „Nasazeny byly celkem tři vodní proudy a výšková technika. Hasiči z buňky vynesli dvě tlakové lahve,“ sdělil Kavka.

Požár se podařilo uhasit za dvacet minut, předběžná škoda byla stanovena na 300 tisíc korun. V průběhu dnešního dne proběhne došetření události.


Autor: puc

Pro Euroklíč na radnici Prahy 9

26. ledna 2023 v 19:10

Euroklíč je speciálně upravený univerzální klíč, který je určen pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace. Slouží k otevření veřejně přístupných sociálních zařízení, výtahů, schodišťových plošin a podobných zařízení.

Praha 13 rozšířila ZŠ Mezi Školami o dvě třídy

25. ledna 2023 ve 22:44

Ve Fakultní základní škole Mezi Školami v Praze 13 vznikly dvě nové třídy pro zhruba 40 předškoláků. Radnice z nevyužitých prostor vytvořila moderní třídy i zázemí, na stavební úpravy dala deset milionů korun. Informovala o tom mluvčí městské části Lucie...

Praha 1 by měla ze Sberbanky získat zpět téměř všechny peníze

25. ledna 2023 ve 22:10

Radnice Prahy 1 je na dobré cestě získat zpět 93 až 100 procent finančních prostředků, které měla před válkou na Ukrajině uloženy ve Sberbank CZ. Informovali o tom zástupci vedení první městské části.

Praha 4 valorizuje nájemné, výše odpovídá polovině roční míry inflace

25. ledna 2023 v 18:10

Praha 4 uplatní pro letošní rok valorizaci nájemného za pronájem majetku ve vlastnictví metropole, svěřeného čtvrté městské části, ve výši 7,55 procenta. To odpovídá polovině roční míry inflace oficiálně vyhlášené Českým statistickým úřadem za rok 2022. Rozhodla o tom dnes Rada městské části...

Další články
Nahoru