Dnes Pátek - skorojasno 8°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Pražské krimi

Hořelo autovrakoviště

Dnes ráno, v 8:36 hodin, byl na operační středisko pražských hasičů nahlášen požár autovrakoviště v Dolních Měcholupech v ulici Ke Kablu.

Na místo bylo vysláno postupně 12 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů a byl vyhlášen III. stupeň požárního poplachu. Zásah probíhal pomocí 6 vodních proudů v dýchací technice a výškové techniky. Hustý dým z požářiště o rozměru 30×30 m byl vidět z několika kilometrů, ale v 9:39 hod měli hasiči místo pod kontrolou.

Podařilo se ochránit přilehlé budovy a vynést a ochladit tlakové lahve. Na místě zasahovala i chemická služba z Petřin, která prováděla měření koncentrací s negativním výsledkem. S rozhrabáním požářiště během dohašování vypomáhala místní technika. Během zásahu nebyl nikdo zraněn, příčinou požáru byla nedbalost při řezání materiálu a škody jsou minimální.


Autor: TZ, red

Zatínal pěsti a vyzýval strážníky k boji

Dnes v 10:56

Dvojici opilých mužů, která poškozovala zaparkovaná auta, řešili strážníci z Prahy 1 v Myslíkově ulici. Během zjišťování rozsahu způsobené škody začal jeden z mužů hlídku slovně napadat a svou agresivitu stupňoval bez ohledu na opakované výzvy k uklidnění.

Nabídl úplatek a slíbil, že už to nikdy neudělá

27. září 2022 v 10:33

Policisté z oddělení hlídkové služby si v polovině září kolem půlnoci povšimli v Pélleově ulici v Praze 6 muže na skútru, který na silnici podivně kličkoval, proto se ho rozhodli zkontrolovat.

Najedl se, něco popil a usnul na podlaze

27. září 2022 v 07:36

Policisté prvního policejního obvodu zadrželi čtyřiatřicetiletého muže, který ve čtvrtek ráno vykopl dveře zadního vchodu do restaurace v Praze 1 a vstoupil dovnitř. Tam se začal chovat, jako by byl doma. Nejprve si oblékl oblečení, které nalezl na věšáku, poté začal hodovat a popíjet alkohol....

Kapsáři se zaměřili na bezbranné seniory

26. září 2022 v 09:45

Kriminalisté ze 7. oddělení obecné kriminality Prahy I. vypátrali a zadrželi čtyři osoby, které se dopouštěly opakovaných kapesních krádeží v centru metropole. Při nich se zaměřovali hlavně na seniory.

Kočka pokousala hasiče

8. září 2022 ve 14:23

Pražští hasiči ze dvou stanic zasahovali ve čtvrtek 8. září od 10:34 hodin v Jabloňové ulici v Praze 10. Hořelo tam vybavení bytu panelového domu. Hasiči zasahovali v dýchací technice.

Strážníci zabránili vykradení bytu

6. září 2022 ve 12:57

Mladého cizince, který vlezl do přízemního bytu, vypátrali včera kolem patnácté hodiny strážníci. Kvůli muži, na kterého byl vydán příkaz k zatčení, se na místo sjely všechny složky IZS. O případu strážníky informoval prostřednictvím linky 156 náhodný...

Další články
Nahoru