dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Hořela škola v Čimicích
Foto: hzscr.cz

Hořela škola v Čimicích

Včera ve 21:41 hodin vyjelo osm jednotek hasičů k požáru střechy školy v Libčické ulici v Čimicích. Původní hlášení o údajném požáru solárních panelů se nepotvrdilo, hořely speciální světlovody určené k přírodnímu osvětlení části budovy školy na ploše střechy v délce asi 10 metrů.

Hasiči použili na likvidaci požáru 1 C proud v dýchací technice a ujistili se, že se v budově školy nevyskytují žádné osoby. 

skola-cimice-2-nahled Požár byl lokalizován za 16 minut. Na místo byli preventivně povoláni zaměstnanci pohotovostní služby PRE.

Hasiči následně vyhledávali skrytá ohniska pomocí termokamery a rozebírali ohořelé zbytky střešní konstrukce. Během zásahu se lehce zranil jeden ze zasahujících hasičů, který utrpěl tržnou ránu na ruce.

skola-cimice-3-nahled  

Na místě zasahovalo pět profesionálních a tři dobrovolné jednotky. Rozsah škod a přesnou příčinu požáru budou zkoumat vyšetřovatelé pražských hasičů během čtvrtečního dopoledne. 

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru