dnes
Úterý - jasno
30°C
zítra
Středa - jasno
30°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
32°C
Kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet a zablokoval dopravu
Zaklíněný kamion zablokoval dopravu. Foto: Radek Krahulík / HZS Praha

Kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet a zablokoval dopravu

V Praze 10 ve Švehlově ulici strhl včera dopoledne krátce po desáté hodině kamion pod železničním viaduktem tramvajové troleje a začal hořet. Nehoda zablokovala Průběžnou ulici mezi Strašnicemi a Záběhlicemi u Jižní spojky. Také přerušila provoz tramvají 22 a 26.

Polský kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet, plameny na něm způsobily škodu 100 000 korun, poškození trolejí a viaduktu bude teprve vyčísleno.

Už po 11:30 byl požár uhašen, ale kvůli vyšetřování nehody a odstraňování jejích následků zůstala Průběžná ulice, z níž vede nájezd na Jižní spojku, několik hodin zcela uzavřena.

Kromě automobilové dopravy přerušila havárie také provoz tramvají. Linka 22 proto končila ve smyčce Radošovická a linka 26 byla odkloněna ze zastávky Strašnická Vršovickou ulicí do smyčky Otakarova. Byla zavedena náhradní autobusová doprava. Běžný provoz byl obnoven až v průběhu odpoledne.


Požár kompresoru na střeše v centru

Včera ve 22:03

Jednotka pražských hasičů z centrální stanice zasahovala dnes v 16:11 hodin u požáru stavebního kompresoru na střeše rozestavěné budovy v Opletalově ulici v Praze 1.

Muž si chtěl pochutnat na kuřeti, nakonec měl obrovské štěstí

21. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit třiašedesátiletý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů. 

Další dva sprejeři v centru

20. července 2019 v 07:01

Po úspěšně zadržených cizincích, kteří posprejovali Karlův most, bodovali pražští strážníci ještě dvakrát. Den po tomto incidentu zadrželi další dva muže, kteří se zvěčnili ve Zlaté a Liliové ulici. Ve čtvrtek pro změnu zadržel strážník cestou do práce muže a ženu, kteří svými díly ozdobili...

Na Císařské louce hořelo

20. července 2019 v 06:50

Včera po poledni byl na operační středisko pražských hasičů ohlášen kouř z dřevěné budovy na Císařské louce na Smíchově. Další volající uvedli, že již vidí plameny a že se jedná pravděpodobně o dřevěné garáže. Na místo byli postupně vysláni profesionální hasiči ze 6 stanic včetně chemické služby...

Dva muži se vloupali do auta

19. července 2019 v 11:37

Včera večer se dvojice opilých mužů rozhodla vylepšit si svůj rozpočet obsahem jednoho ze zaparkovaných osobních vozidel v Modřanech. Protože auto prohledávali dlouhé minuty, upoutali tak pozornost procházejícího muže, který se obrátil na městskou policii.

Se zákazem a pod vlivem, zastavil jej až varovný výstřel

18. července 2019 v 17:11

V pondělí 15. července krátce před jedenáctou hodinou večer si členové pohotovostní motorizované jednotky v rámci výkonu noční služby všimli stříbrné Škody Octavia, která jela po Strakonické ulici v Praze 5 ve směru do centra. Rozhodli se ji zastavit a řidiče zkontrolovat. Řidič světelných ani...

Cizinec se chtěl vyspat v autě

18. července 2019 v 16:14

Strážníci zadrželi cizince podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. Prý se v něm chtěl jen vyspat.

Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

17. července 2019 ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Další články
Nahoru