dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet a zablokoval dopravu
Zaklíněný kamion zablokoval dopravu. Foto: Radek Krahulík / HZS Praha

Kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet a zablokoval dopravu

V Praze 10 ve Švehlově ulici strhl včera dopoledne krátce po desáté hodině kamion pod železničním viaduktem tramvajové troleje a začal hořet. Nehoda zablokovala Průběžnou ulici mezi Strašnicemi a Záběhlicemi u Jižní spojky. Také přerušila provoz tramvají 22 a 26.

Polský kamion se zaklínil pod viaduktem, začal hořet, plameny na něm způsobily škodu 100 000 korun, poškození trolejí a viaduktu bude teprve vyčísleno.

Už po 11:30 byl požár uhašen, ale kvůli vyšetřování nehody a odstraňování jejích následků zůstala Průběžná ulice, z níž vede nájezd na Jižní spojku, několik hodin zcela uzavřena.

Kromě automobilové dopravy přerušila havárie také provoz tramvají. Linka 22 proto končila ve smyčce Radošovická a linka 26 byla odkloněna ze zastávky Strašnická Vršovickou ulicí do smyčky Otakarova. Byla zavedena náhradní autobusová doprava. Běžný provoz byl obnoven až v průběhu odpoledne.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru