dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Holešovice Fashion Market začíná v pátek v poledne
Třídenní trh představí nové kolekce pro jaro/léto 2014. Foto: archiv

Holešovice Fashion Market začíná v pátek v poledne

Jarní Holešovice Fashion Market nabízí alternativu k anonymnímu stylu obchodů a podporuje tvorbu českých a slovenských designérů. Osmý díl marketu s podtitulem VYSTUP Z ŘADY/ STAND OUT!, se rozšíří do celkem čtyř industriálních hal a představí rekordní počet vystavovatelů, včetně nováčků v sekci Newcomer´s Hall.

Celá třetí hala Newcomer´s Hall se zaplní neokoukanými designovými stánky a návrháři tak poprvé obsadí celé tři haly Pražské tržnice. Ve čtvrté hale zůstává prostor pro občerstvení a doprovodný program. 

Třídenní výběrový trh představí nové kolekce pro jaro/léto 2014. V sekci módních přehlídek bude k vidění originální dětská móda značky Not Just Mom a Baby olé. Autorské kolekce pak představí Yana Thal, návrhářka Anna Janská a trička s designovým potiskem značky B.K. 

Hudba, kino, ateliér

Pro návštěvníky je opět připraven pestrý doprovodný program.  Po dobu marketu budou na místě hrát DJs S-Bish, Hlava, ilijah a další. K dispozici bude oblíbený fotoateliér Studio SAVEC, kde se mohou zájemci nechat zdarma vyfotit na téma Pražské Jaro. Připraveno bude kino  Adam´s Family a návštěvníky čeká také ukázka divadelního představení „Slapstick Sonata“ souboru Cirkus La Putyka.

Ani žaludek nepřijde zkrátka

Na místě bude chill-out zóna s barem a posezením. Občerstvení nabídne Palačinkárna Galetka, vegetariánský Hustánek nebo česko-vietnamská kuchyně Food Design.

hfm-foto1-nahled

Malým návštěvníkům i rodičům zpříjemní nákupy hlídaný dětský koutek PANA Design a dětská výtvarná dílna pod vedením kvalifikovaných lektorů. Program doplní výstavy, Pole Dance Show tanečnice Yayu Lopatio nebo workshopy studia Kredenc – sítotisk  a Los Keros.TV – vlasy a make-up. Chybět nebudou ani závěrečné after parties s volným vstupem, kde vystoupí LoveFoodFone live, DJ Don´t Panic, nebo Kukui Trio live.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. 

Akci pořádají už od roku 2011 nezávislé módní značky Lovemusic a Plazmalab, jako součást projektu Nové trhy. Cílem projektu je sdružovat módní výběrové trhy a podpořit tak lokální tvůrce. Trh se tak stává společenskou událostí a vytváří místo a podmínky ke sdílení kreativního a inspirativního prostředí nejen pro současnou módní a designovou scénu, ale i další formy umění. Více informací na www.novetrhy.cz.

Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábř. 306/13

Vystupte z řady. Na jarním Holešovice Fashion Marketu

Otevírací doba:

Pá 25. 4. 2014: 12:00 – 21:00

So 26. 4. 2014: 10:00 – 21:00

Ne 27. 4. 2014: 10:00 – 17:00

Web: www.novetrhy.cz, www.holesovicefashionmarket.cz
Facebook: https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket

Čtěte také:

Holešovice Fashion Market nabídne módu i útok na nejskrytější animální pudy posluchačů


Další články
Nahoru