dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Pražská kultura

Holešovice Fashion Market podeváté

Tradiční výběrový trh nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market proběhne 26. – 27. září v holešovické Pražské tržnici. Devátý díl největšího a nezávislého trhu alternativní tvorby se rozšířil a přemístil do nově objevených prostor v halách číslo 13 a 40, které poskytují příjemnější zázemí a větší prostory k dalším kulturním aktivitám.

Holešovice Fashion Market jako společenská událost oživí prostředí Pražské tržnice v Holešovicích. Novinkou bude bar, občerstvení a delikatesy pod širým nebem v rámci Boutique Marketu – Outdoor Stage.

Zářijový Holešovice Fashion Market představí přes 150 výběrových značek originální české a slovenské módy, šperků, doplňků a designu, včetně nových kolekcí pro podzim 2014. Návštěvníci podzimního dílu marketu se mohou těšit na doprovodný program v podobě módních přehlídek, koncertů, vystoupení a mnoho dalšího.

Nová venkovní stage Boutique Market nabídne občerstvení a delikatesy domácí výroby. Po dobu konání budou na místě hrát live DJs. Připraven bude i dětský koutek a workshopové dílny, kde si zájemci mohou vytvořit placky s vlastním designem.

Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Akce je vhodná pro rodiny s dětmi. K dispozici bude odpočinková zóna, hlídaná kočárkárna a šatna.

Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Jateční, Holešovice.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru