dnes
Úterý - zatazeno
14°C
zítra
Středa - zatazeno
17°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
15°C
Hokejové reprezentaci fandí v ulicích Prahy Fantomas, masku chce sundat až v neděli
Fantomas fandí české hokejové reprezentaci. Foto (2x): Viktor Puci

Hokejové reprezentaci fandí v ulicích Prahy Fantomas, masku chce sundat až v neděli

O pozdvižení se v rušných ulicích na pražském Smíchově postaral v úterý muž v masce Fantomase a v hokejovém dresu týmu Česka. Je vidět, že fanoušek fotbalového i hokejového národního týmu Vasil Simkovič, který od roku 1999 jezdí na zápasy reprezentace v masce slavné filmové postavy, má své následovníky i v metropoli.

fantomas-vyrez „Tato maska letos nosí štěstí, snad si ji budu moci nasadit i o víkendu,“ sdělil serveru Pražský patriot „Fantomas“ Martin B., čtyřicátník, který má mezi kamarády přezdívku Blažin.

Zároveň slíbil, že po úterním vítězství proti Švýcarsku se s ním Pražané i turisté budou setkávat do konce působení národního týmu na mistrovství. „Snad masku sundám až v noci na pondělí. Nechci to zakřiknout, ale letos jsem ohledně celkového umístění optimista,"  zadoufal. 

Po čtvrtečních čtvrtfinálových zápasech vyvrcholí mistrovství o víkendu boji o medaile. V sobotu jsou na řadě semifinálové zápasy, v neděli finále a zápas o třetí místo.

Jak vnímá okolí Blažinovu druhou identitu? Vesměs pozitivně. V minulosti mu dokonce přinesla úspěchy v intimním životě. „Ale to už je dávno, bylo to v době naganské na konci minulého století,“ usmál se.


Sportovec roku v Praze 8. Nominace do konce listopadu

20. října 2019 v 07:13

Praha 8 pořádá již 4. ročník ankety Sportovec Prahy 8. Cílem soutěže je propojení městské části Praha 8 se sportovními organizacemi, které působí na jejím území, a společné ocenění nejúspěšnějších sportovců roku 2019 i jejich přínosu pro rozvoj sportu.

Florbalovo-Badmintonové úterý

18. října 2019 v 09:12

Florbalovo-Badmintonové úterý, kde se naučíte naprosté základy těchto dvou sportů, které budou stačit k sehrání jednoduchého turnaje o klíčenkové medaile. Celý den v Praze 9 bude ve znamení pohybu, zábavy a aktivního odpočinku.

Dnes můžete běhat v Čimickém háji

15. října 2019 v 08:27

Osmá městská část ve spolupráci se sdružením R TEAM pořádají běžeckou školu Prahy 8 bez rozdílu věku. Běžecká škola pod vedením profesionálního trenéra se koná v říjnu každé úterý od 18 hodin.

Protahovací, rehabilitační a posilovací cvičení na Národní třídě

8. října 2019 v 07:11

Na Národní třídě si můžete každý čtvrtek dopoledne zacvičit jógu, protáhnout se a poradit se s lektorkou o tom, co vás trápí a na co je potřeba se zaměřit. Cvičení pro klientky 50+.

Zaběhat si můžete s Osmičkou

8. října 2019 v 07:05

Osmá městská část ve spolupráci se sdružením R TEAM pořádají běžeckou školu Prahy 8 bez rozdílu věku. Běžecká škola pod vedením profesionálního trenéra se koná v říjnu každé úterý od 18 hodin.

Praha 15: Hatha jóga pro každého

7. října 2019 ve 22:08

Od středy 2. října probíhají lekce hatha jógy v obřadní síni radnice Prahy 15.

Hýbejte se s Nordic Walking

2. října 2019 v 07:56

Komunitní Centrum Pohybových Aktivit v Praze 6 pořádá turistický výlet za pomocí holí pro Nordic Walking v sobotu 5. října.

Hatha jóga pro každého

1. října 2019 v 08:37

Od středy 2. října budou probíhat lekce hatha jógy v obřadní síni radnice Prahy 15.

Další články
Nahoru