dnes
Středa - obcasny-dest
21°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
22°C
pozítří
Pátek - polojasno
23°C
Hokejové reprezentaci fandí v ulicích Prahy Fantomas, masku chce sundat až v neděli
Fantomas fandí české hokejové reprezentaci. Foto (2x): Viktor Puci

Hokejové reprezentaci fandí v ulicích Prahy Fantomas, masku chce sundat až v neděli

O pozdvižení se v rušných ulicích na pražském Smíchově postaral v úterý muž v masce Fantomase a v hokejovém dresu týmu Česka. Je vidět, že fanoušek fotbalového i hokejového národního týmu Vasil Simkovič, který od roku 1999 jezdí na zápasy reprezentace v masce slavné filmové postavy, má své následovníky i v metropoli.

fantomas-vyrez „Tato maska letos nosí štěstí, snad si ji budu moci nasadit i o víkendu,“ sdělil serveru Pražský patriot „Fantomas“ Martin B., čtyřicátník, který má mezi kamarády přezdívku Blažin.

Zároveň slíbil, že po úterním vítězství proti Švýcarsku se s ním Pražané i turisté budou setkávat do konce působení národního týmu na mistrovství. „Snad masku sundám až v noci na pondělí. Nechci to zakřiknout, ale letos jsem ohledně celkového umístění optimista,"  zadoufal. 

Po čtvrtečních čtvrtfinálových zápasech vyvrcholí mistrovství o víkendu boji o medaile. V sobotu jsou na řadě semifinálové zápasy, v neděli finále a zápas o třetí místo.

Jak vnímá okolí Blažinovu druhou identitu? Vesměs pozitivně. V minulosti mu dokonce přinesla úspěchy v intimním životě. „Ale to už je dávno, bylo to v době naganské na konci minulého století,“ usmál se.


Praha 8 představí sportovní kluby

15. srpna 2019 v 11:58

Prezentace aktivit volnočasových oddílů a sportovních klubů z Prahy 8 se koná v neděli 8. září. Představí se zájmové organizace, které dětem nabízejí sportovní, kulturní a jiné společenské vyžití a součástí akce bude možnost zapsat děti do jednotlivých oddílů.

Praha 5: Cvičení pod vedením profesionálního trenéra zdarma

4. srpna 2019 v 18:54

Venkovní kruhové tréninky probíhají zdarma pro občany páté městské části. Jedná se o intenzivní formu cvičení, kdy se střídá interval zátěže s intervalem odpočinku na předem určených stanovištích. Během cvičení se používají nejrůznější pomůcky, ale nejčastěji se využívá vlastní...

Sportuje celá Praha 8

4. srpna 2019 v 17:44

Praha 8 pořádá od poloviny září otevřené turnaje pro veřejnost. Sportovní klání jsou určena pro jednotlivce, rodiny i skupiny přátel.

Memoriál Zdenky Hanákové: Sportovní setkání (nejen) vozíčkářů

30. července 2019 v 08:31

Pražská organizace vozíčkářů zve na 37. ročník sportovního setkání (nejen) vozíčkářů. Memoriál Zdenky Hanákové se koná pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře v sobotu 7. září od 13. hodin.

Zítra: Jóga v Portheimce

30. července 2019 v 07:50

Praha 5 zve na lekce jógy do parku Portheimka. Cvičí se každou středu za příznivého počasí od 18 do 20 hodin až do 11. září. Přijďte si po práci protáhnout ztuhlé tělo a příjemně si odpočinout.

Třebonické letní hry: Přijďte si zasportovat nebo jen fandit

29. července 2019 ve 20:23

Sportovní zápolení nabídne soutěžní klání tříčlenných družstev v pěti netradičních disciplínách, které se zatím na mistrovství světa ani olympiádu nedostaly – jde o slalom s kolečkem v kombinaci s hašením ruční stříkačkou, řezání klády ruční pilou, záchranu tonoucího z kánoe, běh přes plovoucí...

Cvičit pod vedením profesionálního trenéra můžete v Praze 5 zdarma

28. července 2019 v 06:48

Praha 5 druhým rokem podporuje Venkovní kruhové tréninky, které probíhají zdarma pro občany páté městské části. Zacvičit si pod vedením profesionálního trenéra můžete každé pondělí od 18 hodin v Kinského zahradě anebo každé úterý od 18 hodin na multifunkčním hřišti v Lohniského ulici 853 na...

Další články
Nahoru