Dnes Středa - oblacno 18°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 22°C
Středa 22. 5. 2024
Svátek má Emil
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražský sportPražský život

Hokej, fotbal i olympiáda: Žluté lázně startují sportovní super léto

V areálu Žluté lázně v Podolí začíná sportovní super léto. Na břeh Vltavy mohou přijít fanoušci Mistrovství světa v hokeji, Mistrovství Evropy ve fotbale i olympiády sledovat vybraná sportovní klání. Těšit se mohou ve vybrané dny na doprovodný program a soutěže. Návštěvníci také mohou využít Sportpass, díky kterému spojí pasivní sledování sportu s aktivitou přímo ve venkovním prostoru. Žluté lázně navíc nabídnou během mistrovství jednu absolutní novinku – speciální plochu pro bruslení, kterou si vyzkouší návštěvníci i sportovci.

Od pátku 10. května mohou přicházet fanoušci Mistrovství světa v ledním hokeji, které se až do 26. května koná v Praze a Ostravě. V areálu bude možné sledovat zápasy na obrazovkách v Tančírně nebo v přilehlém stanu na velkoplošném plátně o velikosti 3×2 metry.

V době mistrovství bude v lázních vůbec poprvé také instalovaná speciální plocha pro bruslení o velikosti 100 metrů čtverečních. Úplně nové unikátní syntetického kluziště, které je vyrobené ze 30 % z recyklovaných plastů z moře, nabídne zážitek z bruslení, jako by se sportovec pohyboval na pravém ledu. Otestovat ho přijdou sportovci, děti ze škol i veřejnost.

Na hokej naváže Mistrovství Evropy ve fotbale v Německu od 14. června do 14. července. Fotbaloví fanoušci mohou zápasy sledovat na obrazovkách beach baru. Ve vybraných dnech o přestávkách připraví organizátoři drobné soutěže.

Nejsledovanější letošní sportovní událostí budou Letní olympijské hry v Paříži, které začnou 26. července a potrvají do 11. srpna. Žluté lázně nabídnou sledování vybraných disciplín v beach baru.

Také olympiádu doprovodí drobné soutěže a akce. Podrobnosti najdou fanoušci vždy na sociálních sítích a webových stránkách areálu.Autor: Alo

Praha 1: Setkání k budoucnosti parku Kampa

Včera v 16:28

Ve středu 22. května se v parku Kampa koná veřejné setkání o budoucnosti parku. Od 17 do 18 hodin se můžete zúčastnit procházky po parku s architektkou, která vám představí nový návrh. Procházka začíná u saly terreny.

Hanspaulkou za Lídou Baarovou

Včera ve 14:25

Zájemci o architekturu se sejdou v sobotu 25. května.

Napouštíte domácí bazén? Ideálně vodou z cisterny od PVK

Včera v 09:47

Teplé počasí rozjelo sezónu napouštění domácích bazénů. Pražské vodovody a kanalizace nabízejí a doporučují zákazníkům napouštění bazénů vodou z cisteren, které zamíří přímo na jimi určené místo.

Sběrné dvory prodloužily provozní dobu

Včera v 08:49

Od začátku května došlo k prodloužení provozní doby sběrných dvorů, které pro hlavní město provozují Pražské služby. Jedná se celkem 10 sběrných dvorů na území hlavního města. Mezi nimi se nachází také tři sběrné dvory, které jsou pro občany Prahy 13 v dojezdové vzdálenosti: Sběrný dvůr...

Komentovaná procházka: Sportovním údolím Krč

Včera v 08:38

Informace o plánované revitalizaci a rozvoji údolí Kunratického potoka v úseku od krčského nádraží až do Braníka se dozvíte na setkání s představiteli radnice Prahy 4 a architekty v úterý 28. května od 18 hodin, kdy můžete projít těmito místy a přitom prodebatovat vizi Sportovního...

Tenisový turnaj o pohár starosty Prahy 14

Včera v 07:25

Tenisový turnaj ve čtyřhře pro dospělé neregistrované hráče o pohár starosty se uskuteční na tenisových kurtech ZŠ Bří Venclíků na Černém Mostě v sobotu 25. května od 8 hodin.

Staročeský jarmark v Praze 14

20. května 2024 ve 20:20

Tradiční staročeský jarmark plný zábavy a překvapení, ukázka historických řemesel a bohatý kulturní program ve farní zahradě v sobotu 25. května. Vstup zdarma.

Den s IZS: U dětí zvítězila hasičská pěna

20. května 2024 v 11:51

Profesionální a dobrovolní hasiči, policisté a záchranáři se o víkendu 18. května předvedli veřejnosti už podesáté na Dnu s IZS (Integrovaný záchranný systém). Akci pořádá městská část Radotín a zasloužilý hasič František Drož spolu se svou domovskou SDH...

Trhy na Slunečním náměstí se konají každé pondělí

20. května 2024 v 09:20

Na Sluneční náměstí v Nových Butovicích se vrátily tradiční farmářské trhy. Po zimní přestávce budou mít návštěvníci možnost každé pondělí od 8 do 18 hodin nakoupit čerstvé zboží ve stáncích s ovocem, mléčnými a masnými výrobky, s uzeninami, rybami, zeleninou, pečivem, sladkostmi a nápoji, ale...

Další články
Nahoru