dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - skorojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
6°C
Pražské krimi

Hoďte mě domů na Prosek! Žena se sápala do policejního auta

Kuriózní případ museli řešit strážníci Městské policie Praha 14 v rámci oslav Nového roku. Agresivní opilá žena se násilím domáhala odvozu domů služebním vozidlem městské policie. Nakonec ji jiná hlídka pro opilost odvezla na záchytnou stanici.

Ve čtvrtek na Nový rok, krátce před půl druhou hodinou ráno, prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 kontrolní činnost v ulici Cíglerova. Před jednou z místních restaurací jim před služební vozidlo vstoupila zjevně opilá žena.

Z počátku to vypadalo, že potřebuje pomoc. Přistoupila však ke dveřím spolujezdce a začala nastupovat. „Hoďte mě domů na Prosek,“ zavelela.

Když hlídka odmítla její žádosti vyhovět, začala strážníky sprostě urážet. Začala být agresivní, kopala do policejního auta a bouchala do okének. Nic naplat, dáma se nakonec odvozu od strážníků dočkala, nikoli domů, ale na záchytku.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru