dnes
Úterý - obcasny-dest
13°C
zítra
Středa - skorojasno
17°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
17°C
Hodinky, na kterých můžete čas i cítit? Unikátní modely představí veletrh v Letňanech
Foto: Hodiny a Klenoty 2019 /4X/

Hodinky, na kterých můžete čas i cítit? Unikátní modely představí veletrh v Letňanech

Potrpíte si na výjimečné hodinky nebo šperky? Pak si nenechte ujít mezinárodní veletrh HODINY A KLENOTY 2019, který se koná 5. až 7. září v areálu letňanského výstaviště. K největším lákadlům patří unikátní betonové nebo hmatové hodinky a exkluzivní šperky z drahých kamenů.

hodinky-bv-qdjhb3za0gaypqajjw Blýskavými, elegantními i neotřelými exponáty se to bude na mezinárodním veletrhu Hodiny a klenoty 2019 doslova hemžit. Své kolekce hodinek tu představí legendární i začínající designéři. A je opravdu na co se těšit! Třena na unikátní betonové hodinky od mladého a nadějného studia z Taipei 22Design Studio, nebo na hmatové hodinky z produkce značky EONE, na kterých čas můžete i cítit. K vidění budou i futuristické modely značky ZIIIRO, u kterých není ciferník nikdy stejný. Neotřelé a originální modely představí i legendární londýnská značka Mr Jones Watches a mnoho dalších věhlasných výrobců.

V zajetí drahých kamenů
kameny-collection-3203865-1920 Určitě byste si neměli nechat ujít komentovanou prohlídku exkluzivních šperků ze Slovenského opálu. Slovenský opál je certifikované zeměpisné označení drahého opálu, který pochází z ložisek ve Slanských vrších na východním Slovensku. Jde nejstarší a jediné doly na těžbu drahého opálu na území Evropy a Asie. Prohlédnout si můžete i expozice plné zlatých či stříbrných šperků, k vidění budou ukázky ručního zpracování stříbra a pod vedením designera si můžete v tvůrčí dílně vyrobit šperk za režijní cenu materiálu. V poradně puncovního úřadu vám pak na počkání a zdarma určí obsah drahých kovů ve špercích. A pokud vás zajímají účinky drahých kamenů na fyzická a psychické zdraví, spoustu zajímavostí na toto téma se dozvíte na přednášce.

Křehká krása
Pokud dáváte přednost české bižuterii, pak v rámci veletrhu navštivte prodejní výstavu Křehká krása. Více než dvě desítky vystavovatelů z Jablonecka nabídne mnoho krásných produktů, vyrobených v českých bižuterních a sklářských firmách. Nenechte si tak ujít jedinečnou možnost výhodně nakoupit přímo od výrobců. Více informací najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

Dekorace, vánoční trendy
A pozor! Souběžně s veletrhem Hodiny a klenoty se v areálu PVA EXPO PRAHA koná i veletrh FOR DECOR & HOME. Jde o jediný specializovaný odborný veletrh v ČR zaměřený na dekorace, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží. Veletrh je nekonečnou inspirací na vánoční dárky, těšit se můžete i na nejnovější vánoční trendy a premiérový doprovodný program Stolování, výstava na téma slavnostního zdobení stolu při různých příležitostech. Expozice bude propojena s ukázkovým programem, každý den veletrhu od čtvrtka do soboty vždy od 14:00. V rámci floristické show profesionální floristé předvedou, jak si naaranžovat květinu na stůl, věnec, interiérovou kytici i květinu hrnkovou a to vždy při různé příležitosti. Podrobný program najdete na www.fordecor.cz.

hodinky-katalog-gwbab1qbvs4bars4nvfoq


Kurz: Silní rodiče - silné děti

24. září 2020 v 08:25

Jak zvládnout emoce dítěte i svoje vlastní poradí kurz, který se koná od 19. října.

Bulovka otevírá specializované Očkovací centrum

23. září 2020 v 08:58

Nové Očkovací centrum v pražské Nemocnici Na Bulovce vzniklo při Klinice infekčních, tropických a parazitárních nemocí. Svoji činnosti zahájilo 22. září a nabízí individuální přístup k očkování standardních i rizikových pacientů, včetně poradenství a odborných...

Den zdraví 2020: Víš, jak vidíš?

21. září 2020 ve 12:01

Osvětovou akci Den zdraví se Praha 13, vzhledem k opatřením spojeným s onemocněním covid-19, rozhodla realizovat v alternativním formátu rozdělenou do samostatných programů.

Ve sbírce k charitativnímu běhu se podařilo vybrat pro nemocného Richarda 50 000 korun

17. září 2020 ve 14:04

Z pražského Výstaviště Praha včera v rámci Epi©Runu odstartovalo více než 60 závodníků a ve sbírce se podařilo vybrat přibližně 50 000 korun.

Při akci Prahy 4 Den zdraví byl zájem o prevenci

17. září 2020 ve 13:35

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem Den zdraví, kterou pořádala Městská část Praha 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala v úterý 15. září u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a...

Praha 13: Víte, jak vidíte?

16. září 2020 ve 12:49

Jak jste na tom se zrakem si můžete zkontrolovat zdarma na speciálním přístroji. Testovat se bude 23. září mezi 13. a 17. hodinou před radnicí třinácté městské části na Slunečním náměstí.

Další články
Nahoru