dnes
Pátek - oblacno
8°C
zítra
Sobota - zatazeno
8°C
pozítří
Neděle - zatazeno
8°C
Hodinky, na kterých můžete čas i cítit? Unikátní modely představí veletrh v Letňanech
Foto: Hodiny a Klenoty 2019 /4X/

Hodinky, na kterých můžete čas i cítit? Unikátní modely představí veletrh v Letňanech

Potrpíte si na výjimečné hodinky nebo šperky? Pak si nenechte ujít mezinárodní veletrh HODINY A KLENOTY 2019, který se koná 5. až 7. září v areálu letňanského výstaviště. K největším lákadlům patří unikátní betonové nebo hmatové hodinky a exkluzivní šperky z drahých kamenů.

hodinky-bv-qdjhb3za0gaypqajjw Blýskavými, elegantními i neotřelými exponáty se to bude na mezinárodním veletrhu Hodiny a klenoty 2019 doslova hemžit. Své kolekce hodinek tu představí legendární i začínající designéři. A je opravdu na co se těšit! Třena na unikátní betonové hodinky od mladého a nadějného studia z Taipei 22Design Studio, nebo na hmatové hodinky z produkce značky EONE, na kterých čas můžete i cítit. K vidění budou i futuristické modely značky ZIIIRO, u kterých není ciferník nikdy stejný. Neotřelé a originální modely představí i legendární londýnská značka Mr Jones Watches a mnoho dalších věhlasných výrobců.

V zajetí drahých kamenů
kameny-collection-3203865-1920 Určitě byste si neměli nechat ujít komentovanou prohlídku exkluzivních šperků ze Slovenského opálu. Slovenský opál je certifikované zeměpisné označení drahého opálu, který pochází z ložisek ve Slanských vrších na východním Slovensku. Jde nejstarší a jediné doly na těžbu drahého opálu na území Evropy a Asie. Prohlédnout si můžete i expozice plné zlatých či stříbrných šperků, k vidění budou ukázky ručního zpracování stříbra a pod vedením designera si můžete v tvůrčí dílně vyrobit šperk za režijní cenu materiálu. V poradně puncovního úřadu vám pak na počkání a zdarma určí obsah drahých kovů ve špercích. A pokud vás zajímají účinky drahých kamenů na fyzická a psychické zdraví, spoustu zajímavostí na toto téma se dozvíte na přednášce.

Křehká krása
Pokud dáváte přednost české bižuterii, pak v rámci veletrhu navštivte prodejní výstavu Křehká krása. Více než dvě desítky vystavovatelů z Jablonecka nabídne mnoho krásných produktů, vyrobených v českých bižuterních a sklářských firmách. Nenechte si tak ujít jedinečnou možnost výhodně nakoupit přímo od výrobců. Více informací najdete na www.hodinyaklenoty.cz.

Dekorace, vánoční trendy
A pozor! Souběžně s veletrhem Hodiny a klenoty se v areálu PVA EXPO PRAHA koná i veletrh FOR DECOR & HOME. Jde o jediný specializovaný odborný veletrh v ČR zaměřený na dekorace, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží. Veletrh je nekonečnou inspirací na vánoční dárky, těšit se můžete i na nejnovější vánoční trendy a premiérový doprovodný program Stolování, výstava na téma slavnostního zdobení stolu při různých příležitostech. Expozice bude propojena s ukázkovým programem, každý den veletrhu od čtvrtka do soboty vždy od 14:00. V rámci floristické show profesionální floristé předvedou, jak si naaranžovat květinu na stůl, věnec, interiérovou kytici i květinu hrnkovou a to vždy při různé příležitosti. Podrobný program najdete na www.fordecor.cz.

hodinky-katalog-gwbab1qbvs4bars4nvfoq


O cestování trochu jinak. Kateřina Šedá vystoupí v rámci cyklu Diáky v Biu Oko

Včera v 06:17

Kateřina Šedá bude v pondělí 2. prosince v letenském kině Bio Oko v rámci cyklu Diáky mluvit o svých projektech, za něž získala řadu mezinárodních ocenění – včetně pocty vystavovat v londýnské galerii Tate Modern, a které se zabývají mezilidskými vztahy. Jak zmírnit dopady masivního turismu? Jak...

Další články
Nahoru