dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Pražský život

Hnutí Greenpeace předá petici Babišovi

Happening hnutí Greenpeace doprovodí ve středu 14. října předání petice za ochranu klimatu premiérovi Andreji Babišovi (ANO) předtím, než odjede zastupovat Českou republiku na setkání Evropské rady. Právě tam se budou řešit přísnější klimatické cíle pro rok 2030.

Evropský parlament chce do té doby snížit emise o 60 procent, Evropská komise alespoň o 55 procent, Česká republika je proti. Happening začne v 11 hodin na plácku pod metronomem Letné před barem Containall/Stalin.


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru