Dnes Pondělí - jasno 33°C
Zítra Úterý - prehanky-dest 24°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Hnutí ANO zve na Sousedské večeře. Dnes se koná na Slunečním náměstí
Včera se konala Sousedská večeře na Veronském náměstí v Horních Měcholupech. Lídr kandidátky ANO do pražského zastupitelstva Petr Stuchlík (vlevo) v hovoru se starostou Prahy 15 Milanem Wenzlem. Foto: Facebook PS

Hnutí ANO zve na Sousedské večeře. Dnes se koná na Slunečním náměstí

V rámci předvolební kampaně pořádá hnutí ANO na různých místech hlavního města takzvané Sousedské večere. Při nich se mohou lidé najíst i napít, užít si doprovodný program a setkat se s kandidáti do pražského i místních zastupitelstev. Na akcích nechybí Petr Stuchlík, lídr kandidátky ANO do pražského zastupitelstva.

„Jsem nadšen, baví mě to, chodí dost lidí. Vidím tam spoustu místních obyvatel všech věkových skupin. Je tam hodně rodičů i dětí, které jsou nadšené. Ukazuje to zájem rodičů pobavit se o tom, co je trápí v dané lokalitě. Neprobírají se tam totiž celopražská témata, ale i ta lokální. Pro mě a další kandidáty je skvělé, že máme zpětnou vazbu. Je to fyzicky náročné, ale energie návštěvníků mě neskutečně dobíjí,“ zhodnotil dosavadní Sousedské večeře Petr Stuchlík.

Další Sousedská večeře se bude konat už dnes od 17 hodin na Slunečním náměstí v Praze 13. Další pak v neděli ve stejný čas v parku Malinová-Chrpová v Záběhlicích a poslední příští týden v úterý na louce pod lávkou u stanice metra Háje. Také od 17 hodin.

S průběhem úterního setkání s občany byl spokojen starosta Prahy 15 Milan Wenzl, který se zúčastnil s dalšími kandidáty hnutí ANO pro říjnové volby do zastupitelstva patnácté městské části.

„Bylo moc příjemné vidět podporu od lidí, kteří se zajímali o naše vize a plány do budoucna a chtěli nás podpořit. Jak mě a kolegy z Prahy 15, tak pana Stuchlíka, který je kandidátem ANO na primátora,“ řekl Milan Wenzl, který by se rád po říjnových volbách, pokud uspěje a stane se opět starostou Prahy 15, zaměřil na aktivní podporu dopravních staveb, které přispějí k zlepšení života v patnácté městské části. „Vnější i vnitřní silniční okruh, Hostivařská spojka, přeložka Hornoměcholupské,“ vyjmenovává.

Milan Wenzl na místě rozdával a podepisoval knihu Život patnáctky, která originálním způsobem vzdává hold Praze 15. Kniha Život patnáctky je už ve volném prodeji. Koupit si ji můžete například zde: www.kosmas.cz/knihy/248813/zivot-patnactky/ 

Akci podpořil svou účastí i pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher, který zde měl autogramiádu své knihy Šílenosti doby korektní: aneb konec MeToo (mýtů). I tu lze koupit, například zde: https://www.kosmas.cz/knihy/244041/silenosti-doby-korektni/


Autor: red

Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru