dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Pražské krimi

Hluchoněmá matka dorazila do školky v hodně nehezkém stavu, její hodnoty šokovaly!

Hned dvěma případy matek pod vlivem alkoholu se zabývali strážníci. V obou situacích byli na místo voláni rodinní příslušníci, kteří si děti převzali, a následně se tím bude zabývat Odbor sociálně právní ochrany dětí.

V lince autobusu jedoucí na pražskou Bořislavku cestovala chvíli po poledni žena se čtyřletým dítětem a dvěma dvouletými v kočárku. Podle svědků v autobuse několikrát upadla a stejně tak při výstupu z něj. Hlídka strážníků z Prahy 6 čtyřiadvacetileté ženě naměřila téměř 2,7 ‰ alkoholu v dechu. Na místo byla telefonicky přivolána matka ženy, která si převzala děti i jí do péče.

Druhý případ se odehrál v odpoledních hodinách v jedné z mateřských škol v pražském Braníku. Strážníky na místo volala přímo ředitelka školky, když odmítli matce, která jevila známky vysoké podnapilosti, vydat dítě z důvodu obavy o jeho bezpečnost. Měla veliké potíže s motorikou a málem se zřítila ze schodů.

Hlídka provedla u čtyřiatřicetileté ženy kontrolní dechovou zkoušku, kdy bylo zjištěno téměř 2,5 ‰ alkoholu v dechu. Komunikace s ní byla krom její podnapilosti ztížena tím, že byla hluchoněmá. Byl vyrozuměn příslušný Odbor sociálně právní ochrany dětí. Následně se díky místnímu šetření podařilo kontaktovat matku ženy, která si přijela převzít vnouče i dceru do své péče.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru