Dnes Čtvrtek - mlha 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 15°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Hlt vodky za volantem není zase takový problém

Muž usedl za volant s více jak 2 promile. Do jednání se posléze zapojila i jeho přítelkyně, která strážníkům vysvětlila, že to zítra na ministerstvu, kde pracuje, vyřídí. Když chtěla vozidlo přeparkovat, snažila se hlídku přesvědčit, že ten hlt vodky, co vypila, není zase takový problém.

Na namol opilého muže, který se chystal usednout do auta, upozornil strážníky včera po 19 hodině kolemjdoucí na tísňovou linku 156. Čtyři minuty od oznámení již hlídka podezřelé vozidla za pomoci majáků zastavovala.

Čtyřiačtyřicetiletý řidič, zjevně pod vlivem alkoholu, strážníkům tvrdil, že nic nepil, proto odmítá dechovou zkoušku. V tu chvíli se do jednání zapojila jeho přítelkyně, která za ním do Jeremiášovy ulice přišla. Strážníkům vysvětlila, kdo je a kde pracuje a neopomněla dodat, že to zítra vše zařídí. Pak ale partnera v dechové zkoušce povzbudila, protože přeci téměř nic nevypil.

Muž nadýchal přes 2 promile. Případ si následně převzala státní policie a zraněného řidiče odvezla záchranná služba na ošetření do nemocnice. Jednačtyřicetiletá žena se pak rozhodla auto odvézt, i přes policistou vyslovený zákaz. Strážníkům ukázala láhev vodky a dodala, že si dala jeden lok. Nakonec se ale umoudřila a odjela domů autobusem.


Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

22. února 2024 ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru