Dnes Úterý - zatazeno 6°C
Zítra Středa - obcasny-dest 10°C
Úterý 28. 3. 2023
Svátek má Soňa
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Hlt vodky za volantem není zase takový problém

Muž usedl za volant s více jak 2 promile. Do jednání se posléze zapojila i jeho přítelkyně, která strážníkům vysvětlila, že to zítra na ministerstvu, kde pracuje, vyřídí. Když chtěla vozidlo přeparkovat, snažila se hlídku přesvědčit, že ten hlt vodky, co vypila, není zase takový problém.

Na namol opilého muže, který se chystal usednout do auta, upozornil strážníky včera po 19 hodině kolemjdoucí na tísňovou linku 156. Čtyři minuty od oznámení již hlídka podezřelé vozidla za pomoci majáků zastavovala.

Čtyřiačtyřicetiletý řidič, zjevně pod vlivem alkoholu, strážníkům tvrdil, že nic nepil, proto odmítá dechovou zkoušku. V tu chvíli se do jednání zapojila jeho přítelkyně, která za ním do Jeremiášovy ulice přišla. Strážníkům vysvětlila, kdo je a kde pracuje a neopomněla dodat, že to zítra vše zařídí. Pak ale partnera v dechové zkoušce povzbudila, protože přeci téměř nic nevypil.

Muž nadýchal přes 2 promile. Případ si následně převzala státní policie a zraněného řidiče odvezla záchranná služba na ošetření do nemocnice. Jednačtyřicetiletá žena se pak rozhodla auto odvézt, i přes policistou vyslovený zákaz. Strážníkům ukázala láhev vodky a dodala, že si dala jeden lok. Nakonec se ale umoudřila a odjela domů autobusem.


Autor: Alo

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

Včera ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

Včera ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Parkovali na místech vyhrazených pro invalidy

2. března 2023 v 08:44

Během února strážníci z centra Prahy odhalili 7 řidičů, kteří neoprávněně využívali parkovací karty pro osoby tělesně postižené. Průkazy byly řidičům odebrány, v jednom případě vzniklo podezření na falzifikát, proto si případ převzala státní policie. V několika případech řidiči využívali průkaz po...

Další články
Nahoru