dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Hloubětínský notorik: Čtrnáctiletý mladík se stal alkoholovým rekordmanem. Tipnete si, kolikrát ho už letos chytli pod vlivem?

Na základě oznámení o rušení nočního klidu vyjela hlídka strážníků z Prahy 14 v sobotu před půlnocí na dětské hřiště do ulice Horoušanská.

Na místě nalezla čtyři osoby, které seděly na lavičce a tiše se bavily. Z jejich vzhledu a způsobu chování pojali strážníci podezření, že by mohlo jít o nezletilé mladistvé pod vlivem alkoholu.

Po prokázání totožnosti a provedení dechové zkoušky se podezření potvrdilo. U dvou z nich byly naměřeny pozitivní hodnoty: 1,12 promile u patnáctiletého a 1,00 promile u čtrnáctiletého mladíka.

Poslední jmenovaný je navíc v této lokalitě „známou firmou", letos se u něho jedná již o sedmou dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem alkoholu v krvi.

„Protože měl tento mladík pozitivní dechovou zkoušku i předcházející den, byla na místo přivolána státní policie, která si případ převzala k dalšímu šetření. Druhého nezletilého si převzal rodinný příslušník,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru