Dnes Sobota - skorojasno 5°C
Zítra Neděle - jasno 6°C
Sobota 6. 3. 2021
Svátek má Miroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Mobilní nafukovací vířivka. Foto: Rankito.cz

Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely

Luxus v podobě vířivky si dnes můžete dopřát za opravdu zajímavé ceny. Zatímco dříve to bylo pro jednotlivce vcelku nedostupné, dnes je situace podstatně jiná. Můžete si tak dopřát relaxaci se sklenkou vína ve vířivce, aniž byste museli někam do wellness. Navíc si vše vychutnáte v naprostém soukromí a klidu doma na zahradě. Jak ale vybrat tu správnou vířivku? Na to se podíváme v tomto článku.

Benefity nafukovacích vířivek

Proč si domů vlastně pořídit nafukovací vířivku? Pro venkovní použití máte v zásadě na výběr mezi vestavnými a mobilními vířivkami. V případě těch vestavných je zřejmé, že slouží k pevnému zabudování na konkrétní místo. Pokud však použijete mobilní vířivku, kde patří také nafukovací vířivky, můžete ji používat jenom sezónně a kdykoliv ji dle potřeby přemístit nebo odstranit. Výhodou nafukovací vířivek je nepochybně také:

  • Cenová dostupnost
  • Snadná instalace

Právě pro velmi dobrou cenu v porovnání s vestavnými vířivkami lidé volí nafukovací variantu. Často je kritériem také jednoduchá instalace, kdy není potřeba provádět další stavební úpravy a samozřejmě to souvisí s tím, že tato vířivka je mobilní. Jako každé zařízení, také v případě mobilních vířivek však najdete i určité zápory, je to zejména spíše generický design nebo potenciálně nižší životnost než u pevné vířivky. Dejte si pozor také na kvalitu filtrace.

Jak si vybrat tu správnou?

Vůbec se vám nedivíme, pokud při výběru trochu tápete. Na trhu existuje velké množství modelů, přičemž orientace v tom, co nabízejí, může být vcelku složitá. Určitě je potřeba zvážit, pro kolik osob vířivku potřebujete, zaměřit se na dostupné trysky a další kritéria. Jsou zde ale srovnávací weby jako Rankito.cz umožňující vám získat informace o jednotlivých oblíbených modelech. Na první pohled tak vidíte, co lze od které vířivky čekat. Významně se tak sníží pravděpodobnost, že si nevyberete správně.


Praha 14 podpoří prevenci nádorového onemocnění prsu

10. února 2021 ve 14:37

Praha 14 vyhlásila Program prevence nádorového onemocnění prsu. O příspěvek na preventivní vyšetření – sonografické nebo mamografické, mohou zájemci žádat od 1.2. do 10. 12. 2021.

Další články
Nahoru