Dnes Úterý - zatazeno 18°C
Zítra Středa - oblacno 17°C
Úterý 22. 6. 2021
Svátek má Pavla
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Mobilní nafukovací vířivka. Foto: Rankito.cz

Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely

Luxus v podobě vířivky si dnes můžete dopřát za opravdu zajímavé ceny. Zatímco dříve to bylo pro jednotlivce vcelku nedostupné, dnes je situace podstatně jiná. Můžete si tak dopřát relaxaci se sklenkou vína ve vířivce, aniž byste museli někam do wellness. Navíc si vše vychutnáte v naprostém soukromí a klidu doma na zahradě. Jak ale vybrat tu správnou vířivku? Na to se podíváme v tomto článku.

Benefity nafukovacích vířivek

Proč si domů vlastně pořídit nafukovací vířivku? Pro venkovní použití máte v zásadě na výběr mezi vestavnými a mobilními vířivkami. V případě těch vestavných je zřejmé, že slouží k pevnému zabudování na konkrétní místo. Pokud však použijete mobilní vířivku, kde patří také nafukovací vířivky, můžete ji používat jenom sezónně a kdykoliv ji dle potřeby přemístit nebo odstranit. Výhodou nafukovací vířivek je nepochybně také:

  • Cenová dostupnost
  • Snadná instalace

Právě pro velmi dobrou cenu v porovnání s vestavnými vířivkami lidé volí nafukovací variantu. Často je kritériem také jednoduchá instalace, kdy není potřeba provádět další stavební úpravy a samozřejmě to souvisí s tím, že tato vířivka je mobilní. Jako každé zařízení, také v případě mobilních vířivek však najdete i určité zápory, je to zejména spíše generický design nebo potenciálně nižší životnost než u pevné vířivky. Dejte si pozor také na kvalitu filtrace.

Jak si vybrat tu správnou?

Vůbec se vám nedivíme, pokud při výběru trochu tápete. Na trhu existuje velké množství modelů, přičemž orientace v tom, co nabízejí, může být vcelku složitá. Určitě je potřeba zvážit, pro kolik osob vířivku potřebujete, zaměřit se na dostupné trysky a další kritéria. Jsou zde ale srovnávací weby jako Rankito.cz umožňující vám získat informace o jednotlivých oblíbených modelech. Na první pohled tak vidíte, co lze od které vířivky čekat. Významně se tak sníží pravděpodobnost, že si nevyberete správně.


V Praze 13 probíhá měření paměti obyvatel

Včera ve 12:42

Praha 13 díky spolupráci s Českou alzheimerovskou společností opět pořádá měření paměti obyvatel třináctky starších 40 let. Měření se díky velkému zájmu uskuteční ve čtyřech dnech přímo v budově radnice.  

Lidé s roztroušenou sklerózou zasadí slunečnice

19. června 2021 v 08:15

Desítky slunečnic zasadí v pondělí 21. června ve 13 hodin pacienti s roztroušenou sklerózou v Kateřinské zahradě v Praze. Akce s názvem Rozsviťme Českou republiku odstartuje ve 13 hodin. Pacienti chtějí upozornit na nemoc, kterou v Česku trpí přes 20 000 lidí. 

Bulovka spustila interní tísňovou linku

18. června 2021 v 07:33

Od června letošního roku funguje v rámci celého areálu Fakultní nemocnice Bulovka (FNB) interní tísňová linka. 

Dřepovací výzva pomůže nemocnému Péťovi

13. června 2021 v 16:36

Ve spolupráci s organizací Život Dětem přišel projekt #darujememilion s třicetidenní denní dřepovací výzvou pro podporu šestiletého Petříka, který trpí metabolickou poruchou. Cílem je pomocí dřepů upozornit na Petříkův případ a pomoci rodině pořídit...

Dny otevřených ambulancí pro pacienty s lupénkou budou letos opět online

10. června 2021 v 10:10

Lupénka není pouze kosmetickou záležitostí, ale je onemocněním, které zasahuje celý organismus. Nové možnosti léčby mohou snížit závažnost jejích projevů a pacientům zkvalitnit život. Dny otevřených ambulancí jsou pro pacienty s lupénkou další možností, jak najít vhodnou léčbu včas. Organizují se...

Parní lokomotivou do muzea

9. června 2021 ve 12:01

Na sobotu a neděli 12. a 13. června připravily České dráhy pro fanoušky železnice zážitkový víkend v ČD Muzeu v Lužné u Rakovníka. Návštěvu si mohou zájemci zpestřit například jízdou parním vlakem do Kolešovic. V sobotu navíc ČD vypraví z pražského Masarykova nádraží do Lužné historický vlak...

Festival zdravého životního stylu v Praze 13

3. června 2021 v 11:07

Den zdraví na Slunečním náměstí nabídne informace ze světa prevence i sociálních služeb.

Louise Riotteová: Mrkev miluje rajčata

28. května 2021 v 10:34

Klasická příručka známé americké odbornice odkrývá tajemství úspěšného zahradničení spočívající ve výsadbě rostlin, které se mají rády a výborně se doplňují.

Další články
Nahoru