dnes
Úterý - skorojasno
2°C
zítra
Středa - snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - mlha
0°C
Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Mobilní nafukovací vířivka. Foto: Rankito.cz

Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely

Luxus v podobě vířivky si dnes můžete dopřát za opravdu zajímavé ceny. Zatímco dříve to bylo pro jednotlivce vcelku nedostupné, dnes je situace podstatně jiná. Můžete si tak dopřát relaxaci se sklenkou vína ve vířivce, aniž byste museli někam do wellness. Navíc si vše vychutnáte v naprostém soukromí a klidu doma na zahradě. Jak ale vybrat tu správnou vířivku? Na to se podíváme v tomto článku.

Benefity nafukovacích vířivek

Proč si domů vlastně pořídit nafukovací vířivku? Pro venkovní použití máte v zásadě na výběr mezi vestavnými a mobilními vířivkami. V případě těch vestavných je zřejmé, že slouží k pevnému zabudování na konkrétní místo. Pokud však použijete mobilní vířivku, kde patří také nafukovací vířivky, můžete ji používat jenom sezónně a kdykoliv ji dle potřeby přemístit nebo odstranit. Výhodou nafukovací vířivek je nepochybně také:

  • Cenová dostupnost
  • Snadná instalace

Právě pro velmi dobrou cenu v porovnání s vestavnými vířivkami lidé volí nafukovací variantu. Často je kritériem také jednoduchá instalace, kdy není potřeba provádět další stavební úpravy a samozřejmě to souvisí s tím, že tato vířivka je mobilní. Jako každé zařízení, také v případě mobilních vířivek však najdete i určité zápory, je to zejména spíše generický design nebo potenciálně nižší životnost než u pevné vířivky. Dejte si pozor také na kvalitu filtrace.

Jak si vybrat tu správnou?

Vůbec se vám nedivíme, pokud při výběru trochu tápete. Na trhu existuje velké množství modelů, přičemž orientace v tom, co nabízejí, může být vcelku složitá. Určitě je potřeba zvážit, pro kolik osob vířivku potřebujete, zaměřit se na dostupné trysky a další kritéria. Jsou zde ale srovnávací weby jako Rankito.cz umožňující vám získat informace o jednotlivých oblíbených modelech. Na první pohled tak vidíte, co lze od které vířivky čekat. Významně se tak sníží pravděpodobnost, že si nevyberete správně.


Hlavní město hledá ředitele Městské nemocnice následné péče

4. listopadu 2020 v 07:59

Praha schválila vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitel/ředitelka Městské nemocnice následné péče (MNNP).  Uchazeči o tuto pozici v této příspěvkové města mohou podávat své přihlášky do 25. listopadu 2020.

Další články
Nahoru