dnes
Sobota - polojasno
21°C
zítra
Neděle - jasno
22°C
pozítří
Pondělí - jasno
23°C
Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Mobilní nafukovací vířivka. Foto: Rankito.cz

Hledáte luxus v podobě nafukovací vířivky? Srovnejte si jednotlivé modely

Luxus v podobě vířivky si dnes můžete dopřát za opravdu zajímavé ceny. Zatímco dříve to bylo pro jednotlivce vcelku nedostupné, dnes je situace podstatně jiná. Můžete si tak dopřát relaxaci se sklenkou vína ve vířivce, aniž byste museli někam do wellness. Navíc si vše vychutnáte v naprostém soukromí a klidu doma na zahradě. Jak ale vybrat tu správnou vířivku? Na to se podíváme v tomto článku.

Benefity nafukovacích vířivek

Proč si domů vlastně pořídit nafukovací vířivku? Pro venkovní použití máte v zásadě na výběr mezi vestavnými a mobilními vířivkami. V případě těch vestavných je zřejmé, že slouží k pevnému zabudování na konkrétní místo. Pokud však použijete mobilní vířivku, kde patří také nafukovací vířivky, můžete ji používat jenom sezónně a kdykoliv ji dle potřeby přemístit nebo odstranit. Výhodou nafukovací vířivek je nepochybně také:

  • Cenová dostupnost
  • Snadná instalace

Právě pro velmi dobrou cenu v porovnání s vestavnými vířivkami lidé volí nafukovací variantu. Často je kritériem také jednoduchá instalace, kdy není potřeba provádět další stavební úpravy a samozřejmě to souvisí s tím, že tato vířivka je mobilní. Jako každé zařízení, také v případě mobilních vířivek však najdete i určité zápory, je to zejména spíše generický design nebo potenciálně nižší životnost než u pevné vířivky. Dejte si pozor také na kvalitu filtrace.

Jak si vybrat tu správnou?

Vůbec se vám nedivíme, pokud při výběru trochu tápete. Na trhu existuje velké množství modelů, přičemž orientace v tom, co nabízejí, může být vcelku složitá. Určitě je potřeba zvážit, pro kolik osob vířivku potřebujete, zaměřit se na dostupné trysky a další kritéria. Jsou zde ale srovnávací weby jako Rankito.cz umožňující vám získat informace o jednotlivých oblíbených modelech. Na první pohled tak vidíte, co lze od které vířivky čekat. Významně se tak sníží pravděpodobnost, že si nevyberete správně.


Ve sbírce k charitativnímu běhu se podařilo vybrat pro nemocného Richarda 50 000 korun

17. září 2020 ve 14:04

Z pražského Výstaviště Praha včera v rámci Epi©Runu odstartovalo více než 60 závodníků a ve sbírce se podařilo vybrat přibližně 50 000 korun.

Při akci Prahy 4 Den zdraví byl zájem o prevenci

17. září 2020 ve 13:35

Věnujte „10 minut svému zdraví“, to bylo heslo veřejné akce pod názvem Den zdraví, kterou pořádala Městská část Praha 4 ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí (TN). Událost se konala v úterý 15. září u OC Arkády a pro účastníky byl připraven pestrý program plný prevence, vyšetření, osvěty a...

Praha 13: Víte, jak vidíte?

16. září 2020 ve 12:49

Jak jste na tom se zrakem si můžete zkontrolovat zdarma na speciálním přístroji. Testovat se bude 23. září mezi 13. a 17. hodinou před radnicí třinácté městské části na Slunečním náměstí.

Za týden se v Praze 4 koná Den zdraví

8. září 2020 v 10:43

Kontrolu znamének a diagnostiku pleti, prevenci rakoviny prsu a plic, vyšetření na šedý a zelený zákal, změření krevního tlaku, skrytého tuku v těle, CO ve vydechovaném vzduchu anebo třeba nasycení krve kyslíkem. 

Zítra se koná Den zdraví v Praze 8

8. září 2020 v 08:13

Středa 9. září od 13 do 18 hodin na prostranství mezi KD Krakov a OC Krakov.

Další články
Nahoru