dnes
Neděle - prehanky-dest
19°C
zítra
Pondělí - jasno
24°C
pozítří
Úterý - zatazeno
25°C
Pražské krimi

Hledaného se zákazem řízení zadrželi strážníci

Při řešení rutinního dopravního přestupku se strážníkům z Prahy 5 podařilo odhalit mladíka s vysloveným zákazem řízení. Muž byl veden navíc v celostátním pátrání.

V úterý odpoledne přijali strážníci z Prahy 5 oznámení, že v Bozděchově ulici stojí spatně zaparkovaná vozidla. Při řešení přestupků se k jednomu ze špatně parkujících vozidel dostavil řidič a chtěl do něj nasednout. Jako omluvu, proč špatně zaparkoval, uvedl, že si chtěl jen něco koupit k jídlu a s řešením přestupku ochotně souhlasil. Navíc u sebe neměl žádné doklady, proto strážníci provedli kontrolu jeho totožnosti pomocí informačních systémů.

Ověřením údajů vyšlo najevo, že muži byl pravomocně vysloven zákaz řízení motorových vozidel a navíc je v celostátním pátrání. Mladého muže si následně převzala k dalšímu opatření hlídka Policie ČR.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru