dnes
Pátek - obcasny-dest
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Hledají se svědci: Řidič přejel plnou čáru, způsobil nehodu motorkáře a z místa ujel

Pražští policisté hledají svědky nehody, při které se zranil motorkář. Motocyklistu podle policie ohrozil řidič, který nebezpečně předjížděl kolonu aut.

Ve čtvrtek 5. června v 16:30 hodin se stala v Praze 4 na ulici Lešanská směrem od ulice Hlavní k ulici Türkova dopravní nehoda motocyklu.

„Motorkář zde havaroval poté, co ho ohrozil a omezil řidič protijedoucího vozidla, který přejel do protisměru přes plnou čáru při předjíždění kolony vozidel,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Řidič motorky ve snaze zabránit střetu strhl řízení vpravo. Upadl na zem, zranil se a musel být následně ošetřen v nemocnici. Zatím nezjištěný řidič z místa dopravní nehody odjel, aniž by poskytl zraněnému první pomoc a nehodu oznámil.

„V případě, že můžete přispět k objasnění celé události, prosím ozvěte se na linku 158,“ požádal veřejnost o spolupráci při vyšetřování Jan Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru