dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Hledají se sexuální partneři tohoto muže. Věděl o svých chorobách, přesto si dál užíval
Nakažený muž byl zadržen. Foto: Policie ČR

Hledají se sexuální partneři tohoto muže. Věděl o svých chorobách, přesto si dál užíval

Pražští detektivové před necelými dvěma týdny dopadli čtyřiadvacetiletého muže, který vědomě vystavoval všechny, se kterými přišel do intimního kontaktu, riziku nákazy pohlavní chorobou.

Zatčený mladík se loni v létě dozvěděl od lékaře, že trpí dvěma pohlavními chorobami, nerespektoval ovšem jeho poučení a žil dál sexuálním životem a provozoval nechráněný pohlavní styk.

„Nejen, že tak vystavil riziku nákazy svého sexuálního partnera, ale podle informací kriminalistů i další muže, se kterými se seznamoval prostřednictvím internetu, kde nabízel své sexuální služby,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Vyšetřovatel mladíka obvinil ze spáchání trestného činu šíření nakažlivé lidské nemoci, za což mu v případě odsouzení hrozí až tři roky pobytu za mřížemi.

nakazeny-muz

„Kriminalisté touto cestou žádají další sexuální partnery tohoto muže, aby kontaktovali policisty prostřednictvím tísňové linky 158 a pomohli jim tak ve vyšetřování případu,“ dodala Rösslerová.  


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru