dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Nastane zklidnění zlodějovy duše? Kromě dokladů a notebooku ukradl i knihu Pokoj v duši
Straka už přilétá, ale v tomto případě spíše leze! Drzý zloděj si počkal na vhodnou příležitost. Ilustrační foto: Policie ČR

Nastane zklidnění zlodějovy duše? Kromě dokladů a notebooku ukradl i knihu Pokoj v duši

Policistům z žižkovského místního oddělení se již přes měsíc nedaří dopadnout mladíka, který v polovině května využil nepřítomnosti recepční hotelu na Vinohradské ulici, přeskočil pult recepce a během pár okamžiků zde ukradl různé věci. Od cenností po knihu.

Mladý muž odcizil tisíc korun v hotovosti, volně odloženou kabelku s mini notebookem, doklady, a platební kartou. K tomu přibalil červený pořadač s nabídkami okružních jízd po Praze a také knihu Pro pokoj v duši, která obsahuje desítky citátů plných harmonie a pohody k nalezení klidu a rozvahy uprostřed dnešního uspěchaného života a stresu.

Celkem způsobil chmaták škodu kolem jedenácti tisíc korun. „V případě dopadení mu hrozí za trestný čin krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku až dvouleté vězení,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Jakmile se neznámý muž věcí zmocnil, přeskočil pult zpět a utekl do ulice Vinohradská. Celou událost naštěstí zaznamenaly kamery a policisté tak znají podobu podezřelého.

Jakékoliv informace vedoucí k dopadení tohoto muže přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.

Popis zloděje:
Jedná se o muže ve věku kolem pětadvaceti až třiceti let, vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Má zřejmě snědší pleť a vousy střižené kolem brady. Oblečený byl do bílé košile, modré bundy značky G-Star Raw bez kapuce, modrých džínů s černým páskem a na nohách měl černobílé boty sportovního stylu. Na hlavě měl kšiltovou čepici černé barvy s bílým logem.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru