dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražské krimi

Hlavou plechový plot neprorazíš: Chytil ho rapl, choval se nepředvídatelně

Ve čtvrtek kolem jednadvacáté hodiny si hlídka strážníků městské policie z Prahy 6 všimla v ulici U Vinných sklepů u noclehárny pro lidi bez domova hloučku osob. Jeden muž dokonce hlasitě a vulgárně pokřikoval na kolemjdoucí.

Zároveň rozhazoval po okolí své osobní věci a znečišťoval veřejné prostranství. Na výzvu strážníků, aby po sobě nepořádek uklidil, reagoval po svém. „Začal kolem sebe máchat rukama, kopat do plechového oplocení podél chodníku a vykřikovat, že se zabije, že je mu už všechno jedno,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Strážníci se ho snažili slovně uklidnit. Mužova reakce? Opět nečekaná. Rozběhl se a hlavou několikrát narazil do plechového oplocení. Z obavy, že bude ve svém sebepoškozování pokračovat, přiložila mu hlídka pouta. Poté přivolala na místo záchrannou službu. Ta muže odvezla do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru