dnes
Sobota - prehanky-dest
9°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Hlavolámání: TOP 09 v Praze 1 zve na chytré odpoledne

Hlavolámání: TOP 09 v Praze 1 zve na chytré odpoledne

Spousta kvízů a dobré zábavy čeká na příchozí v úterý 7. října na Střeleckém ostrově, kde si mezi 15 a 19 hodinou dají dostaveníčko členové Regionální organizace TOP 09 Praha 1 a příznivci této strany.

„Nad místem a datem našeho setkání nebylo třeba příliš dlouho přemýšlet. Nádherně zrekonstruovaný Střelecký ostrov je jedním ze symbolů úspěšného působení TOP 09 ve vedení radnice Prahy 1, sedmička je volebním číslem topky v nadcházejících komunálních volbách,“ říká lídr TOP 09 v Praze 1 a starosta první městské části Oldřich Lomecký.

Kdo přijde v tento den a uvedený čas na oblíbený „Střelák“, může se těšit nejen na nezávazné rozptýlení, ale také na zábavné přemýšlení. Hlavolámání si mohou užít malí i velcí – jak na to, poradí opravdový Albert Einstein!

V pestrém programu nebudou chybět ani soutěže; na děti čeká malování na obličej, opičí dráha a animační tým. Tátové se určitě rádi podívají na ukázky sebeobrany mistra bojových umění a člena TOP 09 Bedřicha Rýče, maminky si pak zřejmě nenechají ujít příjemné povídání s Pavlínou Němcovou, Hankou Kynychovou a Dádou Patrasovou. Všem zazpívá Mirek Paleček, své umění předvedou také hvězdy muzikálu Sněhová královna a další. To vše pod taktovkou moderátora Martina Hrdinky.

„Příchozím budou samozřejmě k dispozici kandidáti TOP 09, kteří kandidují do zastupitelstva Prahy 1. Všichni jsme připraveni nejen zodpovědět veškeré otázky, ale hlavně přiblížit náš program, který opět vychází z nezadlužování a používání zdravého rozumu,“ dodává Lomecký.

hlavolamani-nahled


Další rezignace na zastupitelský mandát v Praze 1, na řadě je důchodce Král

23. října 2014 v 16:43

Na mandát v zastupitelstvu Prahy 1 rezignoval Karel Grabein Procházka, který byl zvolen na kandidátce za ANO 2011. Standardně je jeho mandát postoupen dalšímu v pořadí na kandidátce této strany.

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Letňanech koaliční smlouvu

21. října 2014 v 15:27

ODS, ČSSD a TOP 09 podepsaly v Praze 18-Letňanech koaliční smlouvu. Společně vládly radnici i v minulém volebním období, starostou bude dál Ivan Kabický (ODS). Strany dosud vládly s jasnou většinou 18 z 21 hlasů, teď mají těsných 11.

TOP 09 v Praze 6 uzavře koalici se zelenými, starosty a lidovci

21. října 2014 v 15:23

Ve 45členném zastupitelstvu bude mít koalice pohodlnou většinu 24 hlasů. Druhé ANO tak stejně jako dosud vládnoucí ODS a ČSSD skončí v opozici.

Složitá povolební jednání v Praze 3, koalice se nerýsuje

16. října 2014 v 16:19

V Praze 3 vedou povolební vyjednávání o možné koalici dosavadní partneři – vítězný Žižkov (nejen) sobě, druhá TOP 09 a ČSSD. Koalice se ale zatím nerýsuje. Zda se nakonec strany dohodnou na pokračování spolupráce, není vůbec jisté. Koalici by totiž mohly sestavit strany i bez...

V Praze 6 může vítěznou TOP 09 předběhnout ANO

16. října 2014 v 16:16

Vyjednávači TOP 09, která se ziskem 11 mandátů v 45členném zastupitelstvu zvítězila ve volbách v Praze 6, se v posledních dnech setkali se všemi zvolenými stranami s výjimkou KSČM. V rozhovoru s ČTK to dnes řekl Tomáš Jílek z vyjednávacího týmu TOP 09.

Partnerství po volbách v Praze 2? Klíčem je privatizace

16. října 2014 v 16:12

Vítězná ODS v Praze 2 začala vyjednávat s ostatními stranami budoucí koalici pro místní radnici. Za sebou má první jednání, řekla ČTK zastupitelka a členka vyjednávacího týmu ODS Aleksandra Udženija.

Další články
Nahoru