Dnes Úterý - mlha 2°C
Zítra Středa - oblacno 6°C
Úterý 2. 3. 2021
Svátek má Anežka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Lifestyle / Zdraví

Hlavní město hledá ředitele Městské nemocnice následné péče

Praha schválila vyhlášení výběrového řízení na funkci ředitel/ředitelka Městské nemocnice následné péče (MNNP).  Uchazeči o tuto pozici v této příspěvkové města mohou podávat své přihlášky do 25. listopadu 2020.

Více informací a podmínky výběrového řízení jsou zveřejněny na Úřední desce Magistrátu hl. m. Prahy, na zdravotnickém portálu města na praha.eu.
Městská nemocnice následné péče je příspěvkovou organizací hl. m. Prahy a zároveň jediným lůžkovým zdravotnickým zařízením zřizovaným hlavním městem Prahou.

Nemocnice poskytuje následnou lůžkovou péči, komplexní lékařství a ošetřovatelskou péči nemocným. Její kapacita je 160 lůžek na pěti samostatných odděleních. Jedná se o logopedii, ergoterapii a rehabilitaci. Poskytuje také specializovanou ambulantní péči jako je kardiologická ambulance, psycholog, interní ambulance a rehabilitace.

Letos prochází nemocnice celkovou rekonstrukcí. Dokončena je oprava střechy a rekonstrukce tří pater lůžkového oddělení, která dostala novou zdravotnickou techniku a vybavení, například polohovací elektrická lůžka, noční stolky s jídelní deskou, antidekubitní pasivní matrace nebo nové sociální zařízení. Dále bude rekonstruováno technické zařízení budovy. V příštím roce by se mělo začít přípravou rozšíření MNNP o nástavbu v podobě dvou pater budovy.Praha 14 podpoří prevenci nádorového onemocnění prsu

10. února 2021 ve 14:37

Praha 14 vyhlásila Program prevence nádorového onemocnění prsu. O příspěvek na preventivní vyšetření – sonografické nebo mamografické, mohou zájemci žádat od 1.2. do 10. 12. 2021.

Další články
Nahoru