dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Hey! Ba-Ba-Re-Bop. Polemic RozSKAká Lucerna Music Bar
Slovenská kapela Polemic. Foto: facebook Polemic

Hey! Ba-Ba-Re-Bop. Polemic RozSKAká Lucerna Music Bar

Stálice slovenské ska a reggae scény kapela Polemic přijede 5. února do pražského Lucerna Music Baru představit fanouškům aktuální album Hey! Ba-Ba-Re-Bop. Kromě nových písniček se mohou těšit i na většinu starších hitů.

Sedmá studiová deska Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšla na začátku dubna minulého roku. Polemic nahrávali ve svém vlastním One Love Studiu a ke spolupráci si přizvali spoustu hostů z české i slovenské hudební scény. Reggae polohu si tak vyzkoušeli Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Zdenka Predná, Katka Knechtová a slovenská bronzová slavice Zuzana Smatanová.

Po úspěšném klubovém turné k čtvrt století existence kapely a vystoupeních na velkých letních festivalech, se vrací Polemic opět do hal a klubů. Na Slovensku jedou velkolepou šňůru s kamarády z Horkýže slíže, v Česku chystají několik klubových vystoupení, mezi kterými nemůže chybět Lucerna Music Baru. Jak divoce vypadá party Polemicu v Lucerně se můžete podívat třeba v osobní pozvánce kapely.

Klidné až melancholické Moře

polemic-poster-web-nahled Na sklonku minulého roku spatřila světlo světa česko-slovenská hudební spolupráce pod křídly Polemicu. Má název Moře a najdete v ní kromě členů kapely i čtyři významné osobnosti české a slovenské scény – Lenku Dusilovou, Zdenku Prednou, Matěje Rupperta a Pavola Haberu.

Výrobu videoklipu ke klidné až melancholické skladbě svěřil Polemic režisérovi jménem Anakin Fox. „Klip je vlastně krátký film, kde se toho hodně děje a není možné to vše registrovat na jedno podívání – tak jako dobrý film obsahuje velké množství detailů a vizuálních hraček, které se dají obsáhnout až po několika projekcích," přibližují Polemic videoklip Zkoukněte zajímavé video dílo, kvůli kterému režisér objel půlku Evropy.

Vstupenky na koncert 5. února lze pořídit v předprodeji nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 200 korun. Dále přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě bude 250 korun.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru