dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Herec Tříska měl v Los Angeles autonehodu, premiéra jeho Shylocka se odkládá
Jan Tříska (vlevo) a Jan Hrušínský. Foto: Divadlo Na Jezerce

Herec Tříska měl v Los Angeles autonehodu, premiéra jeho Shylocka se odkládá

Herec Jan Tříska měl autonehodu v Los Angeles. Ačkoli se mu nic vážného nestalo, nebude se moci připravovat na hru Shylock, kterou plánovalo uvést pražské Divadlo na Jezerce. Není jasné, kdy se premiéra uskuteční, ale mělo by to být ještě letos.  Původně byla premiéra naplánovaná na polovinu května.

„Obdrželi jsme zprávu, že Jan Tříska měl v neděli 15. března v Los Angeles autonehodu, která znemožňuje jeho spolupráci v ČR s Divadlem Na Jezerce. Hru Shylock budeme realizovat v náhradním termínu ještě v tomto roce,“ oznámil ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

„Jsme z toho zaskočeni, nejen proto, že na přípravách intenzivně delší dobu pracujeme, zajištěno bylo 26 představení na Jezerce a na zájezdech po celé republice do konce června. Hlavní pro nás je, že Jan Tříska nebyl zraněn s trvalými následky a přejeme mu co nejkratší dobu rekonvalescence a brzké zotavení,“ dodal Hrušínský.

„Milý Jene, je mi do breku. Víš, že jsem do Shylocka investoval týdny a týdny učení. Strašně mě to trápí,“ napsal Tříska v e-mailu, který Hrušínský zveřejnil.

„Naposledy jsem boural pod Barrandovem týden před premiérou Měsíce na vsi, v roce 1965, kde jsi hrál i ty. Od té doby je tohle moje první bouračka,“ napsal také Tříska.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru