dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Hecovali se, kdo je větší chlap. Nedopadlo to dobře

Strážníci ze čtrnácté městské části byli v pondělí vysláni do Trytovi ulice prověřit oznámení týkající se rvačky několika osob.  Při příjezdu na místo zaslechli mužský a ženský křik z vnitrobloku. V něm uviděli muže, který neměl na horní polovině těla žádné oblečení a byl zraněný v obličeji. Na rtech měl zaschlou krev a záda plná rudých skvrn. Vedle něj stála žena a chlapec.

Ze zraněného byl cítit alkohol. Strážníci nejprve nabídli první pomoc a poté zavolali na místo záchranku. Muž jim řekl, že byl napaden baseballovou pálkou, kterou ho měl jeden z útočníků udeřit do hlavy. Když pak upadl na zem, další muži do něj měli ještě kopat. Všichni pak měli utéct neznámo kam.

Dále řekl, že útočníky zná. Jako důvod napadení uvedl: „Vzájemně jsme se hecovali, kdo je větší chlap.“ Při tom, když celou událost strážníkům popisoval, se rozčílil tak, že začal ničit kontejnery na tříděný odpad, které stály opodál.

Hlídka ho proto okamžitě zpacifikovala za pomoci hmatů a chvatů sebeobrany. Po příjezdu záchranářů na místo byla hlídka městské policie požádána o asistenci při převozu zraněného do nemocnice.

Na žádost zdravotnického personálu mu strážníci provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 1,7‰ alkoholu. Další zjištěné skutečnosti pak předali kolegům ze státní policie, kteří budou nyní zjišťovat, co se doopravdy stalo.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru