Dnes Neděle - jasno 22°C
Zítra Pondělí - oblacno 25°C
Neděle 16. 6. 2024
Svátek má Zbyněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Health+ rozšířila síť klinik o novou pobočku ve Vysočanech
Otevření nové pobočky ve vysočanaské poliklinice. Foto: TOPIC PR

Health+ rozšířila síť klinik o novou pobočku ve Vysočanech

Zdravotnické zařízení Health+ otevřelo již čtvrtou pobočku v Praze, nachází se v pátém patře Polikliniky Vysočany. Health+ mělo doposud tři pobočky, které se nacházejí na Praze 5 (ulice Kartouzská a Radlická) a Praze 4 (ulice Jemnická). Otevření nového zařízení ve Vysočanech umožní společnosti zvýšit kapacitu z 8 000 na 10 500 klientů.

„Prevence je obecně jedním ze základních pilířů naší péče, proto budeme v nové pobočce ve Vysočanech nabízet také jednorázové preventivní prohlídky. Věříme, že tento koncept osloví i mladší klienty, kteří zatím nemají zdravotní problémy, ale chtějí pečovat o své zdraví,“ uvedl zakladatel Health+ a člen dozorčí rady Oldřich Šubrt.

Health+ ve Vysočanech nabídne svým stávajícím a novým klientům 12 oborů specializací pro dospělé. Od osobního lékaře a dermatologie až po chirurgii, endokrinologii, ORL či psychiatrii. Další specializace doplňují jiné pobočky v širším centru Prahy. 

Již v minulém roce otevřela Health+ moderní stomatologické centrum a dentální hygienu v pobočce na Brumlovce, kde nově nabízí i další odbornosti.

„Všechny pobočky se ve svých službách doplňují tak, abychom klientům nabídli opravdu komplexní a kvalitní péči v příjemném prostředí. Naši klienti tak budou mít možnost využít služby osobních lékařů na několika místech v Praze. Zároveň jim bude k dispozici široké zázemí všech našich odborníků,“ řekl zdravotní ředitel Health+ Pavel Šnajdr.

Podle předběžných výsledků za rok 2023 dosáhla společnost Health+ obratu ve výši 272 milionů korun, což představuje nárůst o 20 procent oproti předchozímu roku. Letos se  do rozvoje v různých oblastech chystá společnost investovat přibližně 45 milionů korun. Částka bude použita na stavební projekty, vylepšení IT řešení a zabezpečení ochrany dat.

Slavnostní otevření nové kliniky proběhlo v pondělí 27. května za účasti zakladatele Health+ Oldřicha Šubrta a starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka.


Autor: red

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru