dnes
Pondělí - skorojasno
27°C
zítra
Úterý - jasno
31°C
pozítří
Středa - jasno
35°C
Hasiči zasahovali u dvou nočních požárů aut
Požár dodávky v ulici U seřadiště v Praze 10. Foto: Radek Krahulík

Hasiči zasahovali u dvou nočních požárů aut

Dnes před půl čtvrtou hodinoiu ranní zasahovala jednotka hasičů z centrální stanice u požáru dodávky v ulici U seřadiště v Praze 10. Požárem byla zničena kabina a motorový prostor vozu. Hasiči na likvidaci požáru použili vysokotlakou vodu a zasahovali v dýchací technice.

V dopoledních hodinách proběhne došetření požárů za účasti hasičských a policejních vyšetřovatelů. Plameny způsobily škodu 50 000 korun.

V 05:20 hodin zasahovala jednotka hasičů z modřanské stanice u požáru osobního auta v Durychově ulici v Praze 12.  „Požárem bylo vozidlo zcela zničeno, hasiči použili vysokotlakou vodu a zasahovali v dýchací technice," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Rozsah škod a příčina požáru jsou podle něj předmětem dalšího šetření.

auto-durychova-nahled


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Dnes ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru