Dnes Úterý - obcasny-dest 28°C
Zítra Středa - polojasno 18°C
Úterý 3. 10. 2023
Svátek má Bohumil
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Hasiči zasahovali na Novém Městě

V pátek 25. srpna ve 21:26 vyjely jednotky pražských hasičů do ulice Biskupský dvůr na Novém Městě k požáru klimatizace.

Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár klimatizace a části střechy o rozsahu 10×5 m, na který byly nasazeny 2 vodní proudy. Během půl hodiny již nebylo vidět žádné plamenné hoření, ale stále probíhal průzkum na případná skrytá ohniska a odvětrání objektu. Požár poškodil i fasádu domu a vlivem sálavého tepla byla poničena okna několika bytů.

Objekt byl během zásahu odpojen od elektrické energie a škoda byla vyčíslena na 1 mil. korun. Nikdo nebyl zraněn a příčina požáru je v šetření.


Autor: Cen

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru