dnes
Sobota - jasno
19°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
19°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
15°C
Hasiči vyprostili jednu osobu po nehodě dvou aut v Praze 15
Foto: Jan Kostík

Hasiči vyprostili jednu osobu po nehodě dvou aut v Praze 15

Jednotky pražských hasičů zasahovaly v pondělí po 14. hodině u nehody v ulici K lesíku v Praze 15. Po střetu dvou vozidel zůstala v jednom automobilu zaklíněná osoba.

Hasiči zraněnou osobu vyprostili a předali záchranářům. „Místo bylo zajištěno proti vzniku požáru a po zadokumentování nehody Policií ČR hasiči provedli závěrečný úklid a zprovoznění komunikace," uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.


Pražští hasiči dostanou od města deset cisteren

20. září 2018 v 16:46

Slavnostní předání nových zásahových vozidel pro pražské hasiče proběhne tuto neděli, 23. září, od 15 hodin na Výstavišti v Holešovicích v rámci akce Den s IZS.

Praha se připojila k EDWARDovi, Dnu bez úmrtí na silnicích

20. září 2018 v 07:27

Praha se letos vůbec poprvé připojila k projektu „Evropský den bez úmrtí na silnicích“. Ten má vnést do společnosti myšlenku, jak naše chování na silnicích ovlivňuje životy ostatních účastníků silničního provozu. Denně totiž na komunikacích po celém světě přijde o život 3 400 lidí, to je jinými...

#dostbyloplastu: MŽP a pražský magistrát zvou na první ekologickou náplavku

19. září 2018 ve 23:08

Kampaň Ministerstva životního prostředí #dostbyloplastu vede gastrořetězce, kavárny, úřady, firmy a všechny s odpovědným přístupem k životnímu prostředí k dobrovolnému snižování vzniku zbytečného plastového odpadu. Nyní se obrací na všechny společenské či kulturní pouliční akce se stejnou výzvou...

Další články
Nahoru