dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Hasiči ve Stodůlkách slavili
Mezi hasiče zavítal starosta David Vodrážka (vpravo). Foto: P13

Hasiči ve Stodůlkách slavili

Spolek dobrovolných hasičů ve Stodůlkách oslavil 130 let od svého založení. V hasičské zbrojnici v Tlumačovské ulici se včera konala oslava.

Mezi hasiče zavítal i starosta třinácté městské části David Vodrážka, který jim poděkoval za jejich obětavou a náročnou práci, kterou vykonávají ve svém volném čase ve prospěch nás všech.

V rámci své oslavy hasiči uspořádali pestrý program pro děti jako náhradu za Dětský den, který se kvůli koronaviru nekonal. Pro kluky a holky byl připraven bohatý program a soutěže s požární tématikou. 


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

Další články
Nahoru